دانلود کتاب عالیجناب کیشوت اثر گراهام گرین


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۲ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
141 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
136 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب عالیجناب کیشوت نوشته گراهام گرین رمانی جذاب و تأمل برانگیز است که مضامین پیچیده هویت، اخلاق و طبیعت انسانی را بررسی می‌کند. این کتاب بر اساس رمان کلاسیک اسپانیایی “دون کیشوت” نوشته شده که در سال 1605 و 1615 توسط میگل دو سروانتس تالیف شده بود. این کتاب دارای لحظات کمدی بسیاری است، اما همچنین تأملاتی در مورد مواردی مانند زندگی پس از دیکتاتوری، کمونیسم و ایمان کاتولیک را ارائه می‌دهد. عالیجناب کیشوت رمانی از گراهام گرین است که در سال 1982 منتشر شده است.

دانلود کتاب عالیجناب کیشوت اثر گراهام گرین

پدر کیشوت:

پدر کیشوت کشیش کلیسایی در شهر کوچک ال توبوسو در منطقه لا مانچا در اسپانیا است که خود را از نوادگان شخصیت سروانتس به ‌همین نام می‌داند. اندکی پس از آن، توسط پاپ به او لقب منصوب اعطا می‌شود که باعث تعجب اسقف می‌شود زیرا او بیشتر با سوظن به فعالیت‌های پدر کیشوت می‌نگرد.

او کشیش را به تعطیلات ترغیب می کند، و بنابراین کیشوت و شهردار سابق شهر، سانچو، با ماشین قدیمی خود سفری را درون اسپانیا آغاز می‌کند. در سیر حوادث بعدی کیشوت و همراه او در مسیر عبور از اسپانیا انواع ماجراهای خنده دار و مهیج را در امتداد راه جاده تجربه می‌کنند.

در کتاب عالیجناب کیشوت می‌خوانیم:

آنها با معادل‌های معاصر آسیاب‌های بادی روبرو می‌شوند، با مکان‌های مقدس و نه چندان مقدس و با انواع گناهکاران روبرو می‌شوند. در گفتگوهای خود در مورد کاتولیک و کمونیسم، این دو مرد به هم نزدیک می‌شوند، شروع به درک بهتر یکدیگر می‌کنند اما همچنین اعتقادات خود را زیر سوال می‌برند.

پدر کیشوت سفارش ناهارش را که در تنهایی می‌خورد به مستخدمه خود داده بود و برای خرید شراب راهی تعاونی محل شد که در هشت کیلومتری اتوبوسو بود و سر راه اصلی به والنسیا؛ روزی بود با هوایی دم کرده و هرم گرما از کشتزارهای خشک زبانه می کشید.

ماشین سئات” کوچکش که هشت سال پیش آن را دست دوم خریده بود، دستگاه تهویه نداشت و او همچنان که در جاده پیش میرفت با دلتنگی به روزی فکر می‌کرد که باید ماشین دیگری برای خود دست و پا کند. با خود حساب کرد که هفت سال عمر یک سگ می‌تواند برابر با یک سال عمر انسان باشد، و پس ماشین او هنوز در آغاز میانسالی بود اما.. .

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: