دانلود کتاب عناصر پنچگانه در روانشناسی انسان اثر پاملا فرگوسون


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۱ مرداد ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
13 مگابایت
تعداد صفحات
223 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
151 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

کتاب عناصر پنچگانه در روانشناسی انسان کاوشی است در مورد پنج عنصر و اهمیت آنها در جنبه‌های مختلف زندگی. این کتاب که توسط یک متخصص در این زمینه تألیف شده است، به فلسفه چینی باستانی می‌پردازد که جهان را به‌عنوان یک تعامل پویا از این عناصر می‌بیند. قانونِ عناصر پنج گانه به ما کمک میکند تا دریابیم چگونه در نگاه نخست، اشیاء مختلف با یکدیگر ارتباط پیدا می‌کنند و بدین طریق می‌توانیم موجودیت انسان را ارزیابی کنیم.

دانلود کتاب عناصر پنچگانه در روانشناسی انسان اثر پاملا فرگوسون

کتاب عناصر پنچگانه در روانشناسی:

یک درد جسمانی می‌تواند به شکل گرایش به رنگ‌ها، اشکال ظاهری و یا مواد خوراکی مشخصی ظاهر شود و این خود همه عناصری را شامل می‌شود که سبب تعادل در حالات انسانی هستند. فصل اول کتاب مفهوم پنج عنصر آب، فلز، خاک، آتش و چوب را معرفی می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه این عناصر صرفاً مواد فیزیکی نیستند، بلکه انرژی‌ها، کیفیت‌ها و احساسات مختلف را نیز نشان می‌دهند. نویسنده به چرخه‌های عنصری و تعاملات می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه این عناصر بر زندگی ما تأثیر می‌گذارند و به آن شکل می‌دهند.

در فصل‌های بعدی، هر عنصر به تفصیل مورد بررسی قرار می‌گیرد. فصل مربوط به آب نقش آن در سیالیت، سازگاری و شهود را مورد بحث قرار می‌دهد. نویسنده نشان می‌دهد که چگونه آب فقط یک عنصر فیزیکی نیست، بلکه استعاره‌ای از احساسات و ضمیر ناخودآگاه است. اهمیت تعادل در انرژی‌های آب را بررسی می‌کند و تمرین‌های عملی را برای مهار قدرت آن ارائه می‌دهد و…

عناصر پنچگانه در روانشناسی انسان اثر پاملا فرگوسون:

نویسنده در سراسر کتاب بر پیوستگی و وابستگی متقابل این عناصر تاکید دارد. نویسنده دیدگاهی جامع در مورد اینکه چگونه تعادل و همسویی این انرژی‌ها می‌تواند منجر‌به هماهنگی، رفاه و رضایت بیشتر در تمام جنبه‌های زندگی شود، ارائه می‌دهد.

کتاب “عناصر پنچگانه در روانشناسی انسان” یک راهنمای جامع برای درک و کار با این پنج عنصر است. این کتاب برگرفته از فلسفه چین باستان، بینش، تمرین‌های عملی و تکنیک‌هایی را برای ایجاد رابطه هماهنگ با این انرژی‌ها ارائه می‌دهد. چه به دنبال رشد شخصی، بهبود روابط یا بهزیستی کلی باشید، این کتاب دانش و راهنمایی‌های ارزشمندی را در مورد گنجاندن این پنج عنصر در زندگی شما ارائه می‌دهد.

قانونِ عناصر پنج گانه به ما کمک میکند تا دریابیم چگونه در نگاه نخست، اشیاء مختلف با یکدیگر ارتباط پیدا می کنند و بدین طریق می توانیم موجودیت انسان را ارزیابی کنیم. یک درد جسمانی می تواند به شکل گرایش به رنگ ها، اشکال ظاهری و یا مواد خوراکی مشخصی ظاهر شود. و این خود همه عناصری را شامل می شود که سبب تعادل در حالات انسانی هستند.

فهرست مطالب کتاب عناصر پنچ گانه:

 • لمس کردن، چشیدن و دیدن عناصر پنجگانه
 • تغییر و دگرگونی مفاهیم و طرح‌های اولیه
 • جنبش در سکون و سکون در جنبش
 • عناصر بدن در درون بدن درک می‌شوند
 • عناصر پنجگانه در خانه و باغ
 • عناصر پنجگانه،تفکری عمیق
 • و…
  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: