دانلود جزوه آشنایی با شبکه شعور کیهانی و فرادرمانی اثر محمدعلي طاهري


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۰ مهر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
20 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
124 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

لازم به توضيح است كه شبكه شعور كيهاني، مجموعه هوش و خرد و يا شعور حاكم بر جهان هستي است كه به آن آگاهي نيز گفته مي‌شود و يكي از سه عنصر موجود در جهان هستي مي‌باشد، سه عنصر فوق عبارتند از: ماده، انرژي و آگاهي كه نسبت به يكديگر داراي رابطه هستند. جزوه آشنایی با شبکه شعور کیهانی و فرادرمانی کتابی‌ست درمورد شاخه‌ای از درمانهاي مكمل و ماهيتي كاملاً عرفاني. شعور کیهانی و فرادرمانی زير مجموعه‌ای از عرفان کيهانی (حلقه) به شمار مي‌آيد.

دانلود جزوه آشنایی با شبکه شعور کیهانی و فرادرمانی اثر محمدعلي طاهري

شبکه آگاهی کیهانی:

همانگونه كه اثبات خواهد شد، ماده و انرژي از آگاهي و يا شعور ايجاد شده‌اند و تبديل ماده به انرژي و بالعكس نيز مبحثي اثبات شده مي‌باشند، اما تبديل ماده و انرژي به آگاهي را مي‌توان در جريان محوشدن يك تومور، كيست و يا حذف زايده‌هاي استخواني مشاهده نمود كه در روند فرادرماني امري است عادي كه بسيار اتفاق ميا‌فتد‌، هر چند كه چنين رخدادهايي مانند معجزه به حساب ميآيند اما از ديدگاه فرادرماني اين پديده‌ها قانونمند مي‌باشند.

در اين شاخه درماني، بيمار توسط فرادرمانگر به شبکه شعور کیهانی (شبكه آگاهي و هوشمندي حاكم بر جهان هستی، روح القدس) متصل شده و ضمن ارايه اطلاعاتي از نحوه اتصال خود، از طريق گرم شدن، سرد شدن، درد گرفتن، تير كشيدن، ضربان زدن، تشنج و… اعضاي معيوب و تنشدار بدن او مشخص شده و با حذف علايم،روند درمان آغاز مي‌شود.

شبکه آگاهی کیهانی مفهومی است که به افراد اجازه می‌دهد تا به سطح بالاتری از آگاهی و ارتباط با کیهان دست یابند. هدف این جزوه ارائه یک نمای کلی از این شبکه جذاب، مزایای آن و اینکه چگونه می‌توان درک خود را از آن افزایش داد. با کاوش در آگاهی کیهانی، افراد می‌توانند دیدگاه های خود را گسترش دهند، آرامش درونی را بیابند و به بینش عمیقی در مورد ماهیت هستی دست یابند.

جزوه آشنایی با شبکه شعور کیهانی و فرادرمانی:

همچنین در جزوه آشنایی با شبکه شعور کیهانی و فرادرمانی امده است که جھان انسان شد و انسان جھاني از اين پاكیزه‌تر نبود كلامي( شبستري ) در فرا كل نگري، انسان مجموعه‌ای است از كالبدهاي مختلف مانند كالبد فيزيكي، كالبد رواني، كالبد ذهني و كالبدهاي متعدد ديگر.

مبدل‌هاي انرژي مختلف ( چاكراها ) كانال‌هاي محدود و مسدود انرژي ( كانال‌هاي مطروحه در طب سوزني )، حوزه‌هاي مختلف انرژي مانند حوزه انرژي پولاريتي بدن، حوزه بيو پلاسما  شعور سلولي، فركانس مولكولي و بي‌نهايت اجزاي متشکل ناشناخته ديگر كه براي تحقق درمان به همه اجرای وجود انسان توجه شده و كل وجود به‌طور هم زمان در ارتباط با شبكه شعور كيهاني قرار مي‌گيرد تا با صلاحديد و هوشمندي آن نسبت به رفع اختلال در اجزاي مختلف، كارهاي لازم توسط شبكه صورت گرفته و بيمار مراحل درمان را طي نمايد .

براي كمك به روند درمان همه نوع بيماري مي‌توان از فرادرماني بهره گرفت زيرا اين كار توسط شعور و هوشمندي كيهاني انجام مي‌شود و براي چنين شعوري هرنوع اصلاح و رفع هر اختلالي در وجود انسان امكان پذير مي‌باشد، بنابراين در اين ديدگاه كسي اجازه اين را ندارد كه هيچ نوع از انواع بيماري‌ها را غير قابل علاج بداند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: