دانلود کتاب اسرار یهود و آخرالزمان اثر امیررضا رجایی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۶ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
11 مگابایت
تعداد صفحات
1264 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
143 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

کتاب اسرار یهود و آخرالزمان یکی از کتاب‌هایی است که به بررسی اعتقادات و اسطوره‌های یهودی درباره آخرالزمان می‌پردازد. این کتاب در چند بخش از جمله سنت‌های یهودی، قیامت، تئوری‌های منتظرالمهد و آخرالزمان، عدالت الهی و غیره نگاشته شده است. نویسنده در این کتاب به بررسی خطوط کبیره تسابیح یهودیان پرداخته و از آن به‌طور گسترده استفاده کرده است.  نظریه منتظرالمهدی و آخرالزمان در یهودیت و اسلام با هم شباهت زیادی دارند و مطالعه این کتاب باعث می‌شود تا درک بهتری از تفاوت‌ها و شباهت‌های خطاب به این مطالب داشته باشیم.

دانلود کتاب اسرار یهود و آخرالزمان اثر امیررضا رجایی

درباره کتاب اسرار یهودیان:

جالب است بدانیم که این کتاب در تاریخ خود، به خاطر مطالب آن، چاپ بسیار زیادی داشته و تا به امروز نیز یکی از کتاب‌های برجسته و مهم در بحث‌های دینی نوشته شده در دنیاست. این کتاب به‌عنوان یک راهنمای جامع در مباحث مربوط به اسرار دینی یهودی، شناخت بیشتری را در این جهت برای مخاطبانش فراهم می‌کند و یک پایان واقعی برای سئوال‌های پرسیده شده توسط بسیاری از مخاطبانش می‌باشد.

کتاب “اسرار یهود و آخرالزمان” نوشتهٔ امیررضا رجایی، به بررسی باورها و افسانه‌های یهودیان دربارهٔ آخرالزمان و دوران پایانی تاریخ می‌پردازد. این کتاب شامل بخش‌های مختلفی است که در آن به تفسیر تفاوت‌های فرهنگی و ادیانی بین یهودیان و مسلمانان، مسیحیان و دیگر دین‌ها پرداخته شده است.

مباحث ذکر شده در کتاب اسرار یهود و آخرالزمان:

در بخش اول کتاب، نویسنده به تفصیل به بررسی اسطوره‌های یهودی دربارهٔ آخرالزمان شامل مفاهیمی همچون مسیح، دجال، قیامت، جنگ مقدس و غیره هستند، می‌پردازد. نویسنده همچنین تاریخچهٔ این اسطوره‌ها و رابطهٔ آن‌ها با دین یهود و تاثیر آن‌ها بر دین مسیحی و اسلام را نیز به دقت موشکافی کرده است.

در بخش دوم کتاب، نویسنده به بررسی تاثیر این اسطوره‌ها بر فرهنگ و جامعهٔ یهودیان و مسلمانان می‌پردازد. او به تفصیل به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه این اسطوره‌ها تاثیرگذار بر رفتار و باورهای یهودیان و مسلمانان شده‌اند.

در بخش سوم کتاب، نویسنده به بررسی تفاوت‌های فرهنگی و ادیانی بین یهودیان و مسلمانان، مسیحیان و دیگر دین‌ها می‌پردازد. او به تفصیل به بررسی تاریخچهٔ این تفاوت‌ها و رابطهٔ آن‌ها با دین یهود و تاثیر آن‌ها بر دین مسیحی و اسلام می‌پردازد.

برخی از اسرار یهودیان و آخرالزمان شامل موضوعاتی همچون ظهور مسیح غایب، رستاخیز و دیگر مسائل دینی مرتبط با آخرالزمان هستند. این اسرار بر اساس روایات دینی یهودیان بیان می‌شوند و در برخی مواقع به عنوان سرگذشت‌های فردی برای برخی از پیامبران و علمای یهودی نیز توضیح داده شده‌اند.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: