کتاب برنامه ریزی عصبی کلامی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۳ آذر ۱۴۰۰
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
14 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
1565 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب برنامه ریزی عصبی شناسایی برتری ادراکی در برقراری ارتباط و برنامه‌ریزی در جهت ارتباط بهتر با افراد مختلف، مبتنی بر تیپ شخصیتی آن ها.کنترل زندگی خود را به دست بگیرید و هدف هایتان را مشخص کنید به قدرت ارتباطات پی ببرید به راحتی در روابطتان صمیمیت ایجاد کنید زندگی تان را به دلخواه تغییر دهید و موفق شوید. برای دانلود کتاب pdf برنامه ریزی عصبی ادامه این مطلب را دنبال کنید

توصیح کلی کتاب برنامه ریزی عصبی کلامی

کتاب برنامه ریزی عصبی دانشی است که مقدمات درک شیوه‌های تفکر و مدیریت احساسی انسان را فراهم می‌کند. این راهنمای کاربردی به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان با آموختن مهارت‌های ساده، مانند ایجاد صمیمیت و هماهنگی و بازتاب، به رضایت خاطر شخصی و موفقیت حرفه‌ای دست یافت.

برنامه ریزی عصبی کلامی PDF

تیپ شناسی ارتباطی

  • دیداری
  • شنیداری
  • حسی

چرا باید کتاب برنامه ریزی عصبی کلامی را خواند؟

کتاب برنامه‌ریزی عصبی کلامی برای کسانی که به ارتباط با دیگران علاقه دارند بسیار جالب و خواندنی خواهد بود.این کتاب شما را تشویق می‌کند که زندگی خودتان را شکل دهید و ذهنتان را دربرابر ایده‌ها و امکانات جدید باز کنید. این کتاب برای گروه سنی بزرگسال مناسب است.

‌در بخشی از کتاب برنامه‌ریزی عصبی کلامی می‌خوانیم

ذهن ناخودآگاه شما نه‌تنها عملکرد بدن‌تان را در اختیار دارد. بلکه تأثیر زیادی روی نتایجی که در زندگی می‌گیرید. دارد. آیا در زندگی دوست داشته‌اید کاری را به‌شکل آگاهانه انجام دهید اما در پایان متوجه شده‌اید که کاری کاملا متفاوت را انجام داده‌اید؟

می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید که به هدفی که دوست دارید برسید اما اگر ذهن ناخودآگاهتان شما را همراهی نکند و به‌دنبال هدف‌های خودش باشد. ممکن است هرگز به هدفی که آگاهانه انتخاب کرده‌ایده نرسید. تجسم کنید که با هماهنگی و همراهی ذهن ناخودآگاه توانایی دارید با چه سرعتی به هدف‌های مورد نظرتان برسید.

راجر صاحب شرکتی خصوصی است. با وجود اینکه او توانایی‌های زیادی که دارد، نتوانست در کارش موفق شود و نگران این مسئله بود. رومیلا به او کمک کرد که این باور را در ذهنش شناسایی کند که “برخی کارها را نمی‌توان به‌راحتی انجام داد”. خواننده‌های سیاهپوست آمریکایی در فقر و بدبختی بهتر می‌خوانند تا در ثروت و فراوانی! راجر نگران بود موفقیت موجب شود خلاقیت در او از میان برود. هنگامی‌که راجر متوجه شد که می‌تواند انتخاب کند که در زندگی میلیونر باشد یا گدا رفتارهایش تغییر کرد و کسب‌وکار او به‌سرعت رونق یافت.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: