دانلود کتاب عرفان کیهانی نوشته‌ی محمدعلی طاهری


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۴ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
21 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
591 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

کتاب عرفان کیهانی نوشته‌ی محمدعلی طاهری فلسفه‌ای است که به بررسی رابطه بین کیهان یا جهان هستی و انسان می‌پردازد. این کتاب به جنبه‌های عرفانی هستی می‌پردازد و به دنبال درک ارتباط عمیق بین فرد و انرژی عظیم کیهانی است. یکی از شخصیت‌های برجسته‌ای که در عرصه عرفان کیهانی سهم بسزایی داشته است، محمدعلی طاهری، معلم معنوی ایرانی و بنیان‌گذار عرفان بین‌جهانی است.

دانلود کتاب عرفان کیهانی نوشته‌ی محمدعلی طاهری

کتاب عرفان کیهانی :

نویسنده در این کتاب بر این ایده متمرکز است که هر فردی کوچکترین عالم هستی است. او معتقد است که ما از کیهان جدا نیستیم. بلکه ما به شکلی عمیق با آن در ارتباط هستیم. به گفته طاهری، با شناخت این ارتباط و همسو شدن با انرژی‌های کیهانی، می‌توان به وضعیت هوشیاری بالاتری دست یافت و از تجربیات معنوی عمیق بهره برد.

یکی از مفاهیم کلیدی در کتاب طاهری، مفهوم «بین جهان گرایی» است. او پیشنهاد می‌کند که فراتر از این جهان فیزیکی، چندین قلمرو جهانی وجود دارد که ابعاد و واقعیت‌های متفاوتی را در خود جای داده است. طاهری بر این باور است که افراد از طریق اعمال معنوی و مراقبه می‌توانند به این عرصه‌ها دسترسی پیدا کنند و به دانش و بینش‌هایی دست یابند که فراتر از محدودیت‌های ادراک انسان است.

در آموزه‌های طاهری نیز بر اهمیت خودشناسی و خودسازی در مسیر عرفان کیهانی تاکید شده است. او افراد را تشویق می‌کند تا درون خود را کشف کنند و از ماهیت معنوی ذاتی خود بهره ببرند. با انجام این کار، می‌توان پتانسیل‌های پنهان را کشف کرد و دگرگونی‌های عمیقی را تجربه کرد که منجر به یک زندگی هماهنگ‌تر و رضایت بخش‌تر می‌شود.

انرژی عظیم کیهانی :

علاوه بر این، این کتاب بر اهمیت ارزش‌ها و اخلاق اخلاقی تأکید دارد. او معتقد است که برای همسو شدن با انرژی‌های کیهانی، باید ویژگی‌هایی مانند صداقت، شفقت و مهربانی را در خود پرورش داد. طاهری معتقد است که با تجسم این فضایل، افراد می‌توانند یک اثر موجی مثبت در جهان ایجاد کنند و به هماهنگی کلی کیهان کمک کنند.

در خاتمه، کار محمدعلی طاهری درباره عرفان کیهانی، بینش عمیقی را در مورد پیوند انسان و جهان ارائه می‌دهد. آموزه‌های او بر اهمیت شناخت ماهیت معنوی ذاتی ما، کاوش در قلمروهای فراتر از این جهان فیزیکی و پرورش حس عمیق وحدت و شفقت تأکید می‌کند. عرفان کیهانی طاهری افراد را به سفری برای خودشناسی و رشد معنوی دعوت می‌کند که در نهایت به وجودی هماهنگ‌تر و کامل‌تر می‌انجامد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: