دانلود PDF کتاب غول درون

امتیاز 3.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۸ دی ۱۳۹۹
نوع فایل
حجم فایل
تعداد صفحات
دسته بندی
تعداد بازدید
2881 بازدید
۲,۰۰۰ تومان

در این مطلب کتاب غول درون اثر هری کاپنتر را قرار داده ایم که میتوانید نسخه PDF کتاب را دانلود کنید. با مطالعه و دانلود کتاب غول درون اگر قوانین و روشهای مطرح شده در این دروس را دنبال کنید نتیجه خواهید گرفت. شما به طور موثر و سریعتر از آنچه امکان پذیر میدانستید به اهدافتان دست پیدا خواهید کرد. بهره گیری از قدرت درون ضمیر ناخودآگاه برای مدت های زیادی سرگرمی من بوده. آنچه من یاد گرفتم از سمینار ها و مطالعه هر کتابی که در این رابطه توانستم بیابم، سرچشمه می گیرد. این دوره چکیده ای از بهترین چیزهایی است که من یاد گرفتم و استفاده کردم

تنها چیزی که برای من بدیع است کنار هم قرار دادن اطلاعات است. من مولفان کتابهایی که خواندهام و دو تدریس ،CA ، سمینار برجسته را تحسین میکنم، سایکونتیک (تکنولوژی ذهن) که توسط جیمز توکاس در تارزانا شد، و یک کلاس سیلوا پیشرفته (برنامه کنترل ذهن) که توسط برت گلدمن تدریس شد. حدس من این است که در اکثر موارد، و شاید حتی در همهی موارد اطلاعات برای مولفان نیز بدیع نبود. اطلاعات اصلی برای قرنها دست به دست گشته بود.

دانلود کتاب غول درون

من درباره ی این موضوع بیشتر از چیزی که بتوانم به یاد بیاورم کتاب خوانده ام. من کمی نت برداری کرده ام، اما متاسفانه منابع را یادداشت نکرده ام. اغلب در چندین کتاب مفهوم و داستان مشابهی پدیدار می شود. من فهرست کتابهایی را که بیشتر از همه به دانش من کمک کرده اند یا ارزش خواندن دارند را گنجانده ام.

این درسها مرموز یا متافیزیک نیستند. یادگیری آنها ساده است و این تکنیک ها به سادگی مورد استفاده قرار میگیرند. این ها اطلاعات پایه ای هستند و باید توسط هر کسی که علاقمند به دستیابی به موفقیت و بهبود همه جانبه ی زندگی اش است، فرا گرفته شود. غول درون یک کتاب “راهنما” است که روشهای منسجمی برای دستیابی به اهداف، تغییر عادات نامطلوب، و غیره، فراهم میکند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: