دانلود کتاب حیات در آسمان‌ ها اثر ریچارد اس یانگ


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۴ مهر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
6 مگابایت
تعداد صفحات
179 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
121 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

کتاب حیات در آسمان‌ ها اثر ریچارد.اس.یانگ،از سری کتبی است که بنگاه ترجمه و نشر کتاب با عنوان «مجموعه معارف عمومی» منتشر کرده است. این مجموعه شامل یک رشته کتب ارزنده در فنون مختلف علوم و معارف به معنی وسیع آن است،که برای تربیت ذهنی افراد و تکمیل اطلاعات آنان سودمند باشد. کتاب حاضر که علم زیست شناسی را به آسمانها گسترش داده، با وجود قدیمی بودنش، از جذابیت مناسبی برخوردار است و اطلاعات مفیدی را به مخاطب می‌دهد.

دانلود کتاب حیات در آسمان‌ ها اثر ریچارد اس یانگ

توضیحاتی درباره کتاب زندگی در اسمان ها:

فقط در کهکشان راه شیری در حدود ۳۰۰ میلیارد ستاره وجود دارد که هر ستاره می تواند دارای صدها و هزاران جرم آسمانی، سیاره و قمر در منظومه خود باشد (به عنوان مثال کل منظومه شمسی ما و اجرام آن را فقط در محدوده یکی از این ستارگان، یعنی خورشید، قرار دارد).

انتظار می رود که بخش وسیعی از این ستارگان دارای سیاراتی باشند که قادر به میزبانی حیات است. حال در نظر بگیرید که عدد گفته شده تنها در یک کهکشان بود. در حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد کهکشان در کیهان شناخته شده، وجود دارد. هر کهکشان شامل میلیاردها و برخی شامل تریلیون ها ستاره است. به راستی چطور می توانید باور کنید که هیچ شانسی برای رویداد زندگی در هیچ یک از این میلیاردها میلیارد سیاره که به دور این ستارگان در حال گردشند وجود ندارد؟

با وجود قدیمی بودن کتاب حیات در آسمان‌ ها، خواندن آن از جذابیت مناسبی برخوردار است و می تواند برای خوانندگان مبتدی ولی علاقه مند اطلاعات بسیار سودمندی را به همراه داشته باشد.

فهرست کتاب حیات در آسمان‌ ها:

 • فصل اول : پدیده حیات
 • فصل دوم : منشا حیات
 • فصل سوم : سیارات و حیات
 • فصل چهارم : تشخیص حیات
 • فصل پنجم : حیات از فضا
 • فصل ششم : زیست شناسی آزمایشی در فضا

مروری بر کتاب حیات در آسمان‌‌ها:

در حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد کهکشان در کیهان شناخته شده، وجود دارد. هر کهکشان شامل میلیاردها و برخی شامل تریلیون ها ستاره است. به راستی چطور می توانید باور کنید که هیچ شانسی برای رویداد زندگی در هیچ یک از این ترلیون ها ترلیون سیاره که به دور این ستارگان در حال گردشند وجود ندارد؟ کتاب حیات در آسمان‌ ها که علم زیست شناسی را به آسمانها گسترش داده، با وجود قدیمی بودنش، از جذابیت مناسبی برخوردار است و اطلاعات مفیدی را به مخاطب می دهد. دکتر یانگ رئیس بخش زیست شناسی کیهانی مرکز تحقیقات امز در کالیفرنیاست.

بر اساس تحقیقات نظری و محاسبات دکتر کارل ساگان استاد دانشگاه هاروارد در عصر دینوزورها امکان بازدید سیاره ما به وسیله ساکنان دیگر کرات آسمانی هر ۱۰،۰۰۰ سال یک بار بوده ولی بعدا این مدت کاهش یافته است و گمان می‌رود که در ادوار تاریخی بازدیدی از زمین به عمل آمده باشد.
گمان می‌رود که پیشرفت ناگهانی تکنولوژی سومری‌ها حاصل یکی از این بازدیدها باشد!

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: