دانلود کتاب جنگ شیخ حلبی PDF فارسی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۳۱ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
147 مگابایت
تعداد صفحات
136 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
127 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۲۲,۰۰۰ تومان

کتاب جنگ شیخ حلبی، جنگی است در باب علم جفر و رمل و و اعمال شمسی و قمری طلسمات و ادعیه و تعویذات و مجربات گوناگون. نویسنده کتاب تجویزات دیگران را در این جنگ آورده و به تجربه و آزمودن آنها برای تشخیص صدق و کذب آن اعتقاد دارد.

دانلود کتاب جنگ شیخ حلبی

معرفی کتاب جنگ شیخ حلبی :

علوم غریبه و طلسمات دعا نویسی یک حوزه مرتبط با علم جفر و رمل است که به بررسی اعمال شمسی و قمری، طلسمات، ادعیه و تعویذات مختلف می‌پردازد. این حوزه تاریخچه‌ای قدیمی و بسیار پیچیده دارد که تا به امروز همچنان مورد بحث و تحقیق قرار می‌گیرد.

کتاب جنگ شیخ حلبی نوشته‌ی نویسنده‌ای است که تجویزات دیگران را در این جنگ آورده است. او به تجربه و آزمودن این تجویزات برای تشخیص صدق و کذب آنها اعتقاد دارد. این کتاب به صورت جامع و جزئیاتی به بررسی مفاهیم و مبانی علوم غریبه و طلسمات دعا نویسی می‌پردازد.

علوم غریبه و طلسمات دعا نویسی در اصل به علم بررسی و استفاده از نیروهای ماوراء طبیعی و نیروهای غیرمعمول می‌پردازد. این علم در تاریخ بسیار قدیمی است و در اکثر فرهنگ‌ها و تمدن‌ها وجود داشته است. نیروهای ماوراء طبیعی و قدرت‌های غیرمعمولی که در این حوزه مورد بررسی قرار می‌گیرند، به طور کلی شامل قدرت‌های ماوراء الطبیعه، نیروهای ماوراء طبیعی و طلسمات مرتبط با شمس و قمر می‌شوند.

علوم غریبه:

در گذشته، طلسمات دعا نویسی و استفاده از علوم غریبه برای تحقق آرزوها و اهداف خاص بسیار مورد توجه قرار داشت. افراد معتقد بودند که با استفاده از این تکنیک‌ها و علم‌ها می‌توانند نیروهای ماوراء طبیعی را به سمت خواسته‌های خود جلب کنند و از طریق طلسمات، تعویذات و ادعیه‌ای که نوشته می‌شوند، نتایج مطلوب را بدست آورند.

اما با پیشرفت علم و فلسفه، اعتقاد به علوم غریبه و طلسمات دعا نویسی در برخی جوامع کاهش یافته است. برخی افراد به دلیل نبود شواهد علمی و مستندات قابل قبول، این علوم را به عنوان فریب و سحر و جادو می‌پندارند. با این حال، برخی افراد هنوز هم به قدرت و تأثیر علوم غریبه و طلسمات دعا نویسی اعتقاد دارند .

تجربه و آزمودن تجویزات دیگران در جنگ علوم غریبه از جمله موضوعاتی است که در کتاب جنگ علوم غریبه به آن پرداخت شده است. نویسنده در این کتاب، تجویزات و تعویذات مختلفی را ارائه می‌دهد و خواننده را به تجربه و آزمودن آنها تشویق می‌کند.

فهرست مطالب کتاب PDF دستنوشته شیخ حلبی:

 • تخم جاروب، سیاه دانه، خاک قبرستان کهنه، موی گربه… از هر یک قدری گرفته و مخلوط کند و هفتاد مرتبه سوره مبارکه… خواند…
 • جهت بواسیر این طلسم را همراه با عناب زرده تخم مرغ و یکدانه مغرب بزنند و از این دو مخلوطش کنند…
 • قاعده بستط اسم عبارت است از اعتبار…
 • بجهت حل مربوط در دفع و رفع مطور است که جهت رفع بسته شدن مرد بگیرد چهار عدد بیضه مرغ…
 • بجهت دفع خنازیر…
 • بجهت دفع تکرک و ملخ و آفات سماوی و ارضی از جهت هر موضوع که بخواهیم بنویسید به کاغذ در…
 • و ….
  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: