دانلود کتاب کارگران دریا اثر ویکتور هوگو


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۹ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
33 مگابایت
تعداد صفحات
524 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
128 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

«کارگران دریا» رمانی قابل توجه، نوشته ویکتور هوگو، یکی از مشهورترین نویسندگان تمام دوران است. این کتاب قدرتمند و گیرا خواننده را به سفری از طریق مبارزات، سختی‌ها و پیروزی‌های کارگران دریا می‌برد. هوگو از طریق توصیف‌های زنده، شخصیت‌های به یاد ماندنی و مضامین عمیق، جوهر زندگی در دریا را به‌طرز ماهرانه‌ای به تصویر می‌کشد و اعماق استقامت انسان را بررسی می‌کند.

دانلود کتاب کارگران دریا اثر ویکتور هوگو

کارگران دریا:

با پیشروی روایت، خواننده با گروه‌های متنوعی از شخصیت‌ها آشنا می‌شود که هر کدام داستان‌ها و مبارزات منحصر به فرد خود را دارند. هوگو به‌طرز ماهرانه‌ای این افراد را زنده می‌کند و آنها را پیچیده و چند بعدی نشان می‌دهد. از کاپیتان کاریزماتیک گرفته تا شاگرد جوانی که مشتاق اثبات خود است، هر یک از شخصیت‌ها به خوبی توسعه یافته و قابل ارتباط گرفتن هستند. هوگو از طریق تعاملات و مبارزات شخصی خود، مضامین فداکاری، وفاداری، و رفاقت را بررسی می‌کند و پویایی پیچیده‌ای را که در جامعه فشرده کارگران دریا وجود دارد را نشان می‌دهد.

علاوه بر این، «کارگران دریا» به موضوعات انزوا و اشتیاق می‌پردازد. کارگران دریا با دوره‌های طولانی جدایی از خانواده و عزیزان خود، احساس عمیقی از تنهایی را تجربه می‌کنند. هوگو به طرز ماهرانه‌ای احساسات و آرزوهای تلخ و شیرینی را به تصویر می‌کشد که گریبان این مردان را گرفته است، زیرا آنها مشتاق احساس تعلق و ارتباط هستند. اشتیاق به خانه و عوارض عاطفی زندگی در دریا به زیبایی به تصویر کشیده شده است که همدردی و همدلی خواننده را برمی‌انگیزد.

مقدمه کتاب ویکتور هوگو:

کتاب رمان کارگران دریا به سال ۱۸۶۶ انتشار یافت. در این سال ناپلئون سوم بر کشور فرانسه حکومت می‌کرد. با اینکه او از سال ۱۸۶۰ چند امتیاز اصولی به لیبرالها داده بود. سوسیالیسم موتوآلیست تولن، شاگرد پرودن که به سال ۱۸۶۵ درگذشت، و مؤسس مجمع بینالمللی کارگران بود، با سوسیالیسم جمعگرای کارل مارکس برخورد پیدا میکرد.

در سیاست داخلی، سپاهیان فرانسوی که برای تثبیت وضع امپراتور ماکزیملین، که در سال ۱۸۶۷ تیرباران شد، می‌جنگیدند به فرانسه فراخوانده شدند. فرانسه در هندوچین بر ضد امپراتور آنان اقدام کرد و در اروپا اتریش در نتیجۀ همکاری پروس و ایتالیا در سوم ژوئیه ۱۸۶۶ در سادوا شکست خورد…

فهرست مطالب کتاب کارگران دریا:

 • مقدمه
 • قسمت اول : اق کلوبن
 • کتاب اول : آدمی چگونه بدنام میشود
 • کتاب دوم : آقا لتیری
 • کتاب سوم : دور اندو دروشت
 • کتاب چهارم : ………
  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: