دانلود کتاب کی‌گونگ، به سوی جوانی ابدی اثر ژرار اد


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۸ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
10 مگابایت
تعداد صفحات
351 صفحه
تعداد بازدید
119 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب کی‌گونگ، “به سوی جوانی ابدی” اثر ژرار اد، کاوشی جذاب در مورد تمرین باستانی کی گونگ و پتانسیل آن برای افزایش طول عمر و سرزندگی است. در این کتاب روشنگر، نویسنده در ابتدا به تاریخ و فلسفه کی گونگ پرداخته و به خوانندگان درک جامعی از اصول و تکنیک‌های آن ارائه می‌دهد. وی در این کتاب از طریق سبک نوشتاری واضح و جذاب خود، به‌طور موثر مزایای بی‌شماری را که می‌توان از ترکیب کی‌گونگ در زندگی روزمره به‌دست آورد، به اشتراک گذاشته است.

دانلود کتاب کی‌گونگ، به سوی جوانی ابدی اثر ژرار اد

همچنین در این کتاب طب سنتی وطالع بینی چینی تشریح شده است .نگارنده پس از توضیح درباره “تائو”، “کی “و “یین و یانگ“، طب سنتی را بررسی می‌کند .طب سنتی از منظر وی شامل عناصر مختلفی است که اهم آن عبارت‌اند از :گیاهان و نباتات دارویی، قوانین بهداشتی، حفظ تندرستی، مراقبت‌های فیزیکی و ماساژ، طب سوزنی، تعرق، روش داغ کردن، تمرین‌های درمانی (کی گونگ)، و تمرکز فکر و اندیشه درمانی، نویسنده می‌کوشد تا با توضیح طب سنتی چین، راه‌های تقویت ریه، قلب، کلیه، طحال، معده، بازو و نیز چگونگی تنفس صحیح، و در نهایت طول عمر و حفظ سلامت و شادابی افراد توضیح دهد.

توضیحات کتاب کی‌گونگ:

بخش اول کتاب به کشف تاریخ غنی و خاستگاه کی گونگ اختصاص دارد. نگارنده، خوانندگان را به سفری در زمان می‌برد و ریشه‌های این روش را به ریشه‌های چین باستان بازمی‌گرداند. او به‌طرز ماهرانه‌ای حکایات و داستان‌های تمرین‌کنندگان افسانه‌ای کی گونگ را در هم پیوند می‌دهد و شکاف بین خرد باستانی و درک مدرن را پر می‌کند. همانطور که خواننده عمیق‌تر به تاریخچه کی‌گونگ می‌پردازد، مشخص می‌شود که این روش در آزمون زمان ایستاده، تکامل یافته و متناسب با نیازهای هر نسل سازگار شده است.


طب سنتی چین و هندوستان، یک نگرش کامل و تمام عیار از انسان است. ارتباط و اتصال درونی بدن انسان و روابط آن با محیط اطراف خود، موجب آن شده که این نوع درمان‌های سنتی، راه کارها و دانش فراوانی را در زمینه مراقبت‌های پزشکی و پیش‌بینی و پیش‌گیری بیماری‌ها، نصیب طب و طبابت کند و درمان کنندگان را به چنان استادی برساند که کارشان نوعی (هنر) به حساب آید. این نوع درمان‌ها به معنای واقعی کلمه، کاری بسیار طبیعی بوده و تمام عناصر زیست محیطی و زندگی انسن را مورد توجه قرار داده است.

بخش پایانی کتاب بر تأثیر عمیقی که کی‌گونگ می‌تواند بر سلامت کلی و کیفیت زندگی فرد داشته باشد تأکید می‌کند. نویسنده داستان‌های الهام بخش افرادی را به اشتراک می‌گذارد که زندگی خود را از طریق تمرین منظم کی گونگ متحول کرده‌اند. از غلبه بر بیماری‌های مزمن گرفته تا افزایش عملکرد ورزشی، این حکایات به‌عنوان شاهدانی بر پتانسیل دگرگون‌کننده کی گونگ هستند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: