دانلود کتاب کمیته 300(کانون توطئه‌های جهانی) نوشته‌ی جان کولمن


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
25 مگابایت
تعداد صفحات
324 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
217 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

« کتاب کمیته 300 » نوشته جان کولمن، تحقیقی عمیق درباره عملیات‌های مخفی و دستکاری قدرت جهانی است که توسط گروهی گریزان موسوم به کمیته 300 انجام می‌شود. در این افشاگری سرسختانه، جان خوانندگان را با دنیای مخفیانه مبارزات قدرت ژئوپلیتیکی آشنا می‌کند. برنامه‌های پنهان و مکانیسم‌های ظریفی که توسط آن شخصیت‌های با نفوذ کنترل خود را بر امور جهانی اعمال می‌کنند. برای دانلود فایل PDF فارسی این کتاب ادامه مطلب رادنبال کنید

دانلود کتاب کمیته 300(کانون توطئه‌های جهانی) نوشته‌ی جان کولمن

معرفی دکتر جان کولمن نویسنده کتاب:

دکتر جان کولمن مؤلف کتاب که خود یکی از اعضای پیشین MI6 سازمان جاسوسی بریتانیا بوده؛ در مورد گروه توطئه‌گرانی که هیچ یک از مرزهای ملی را نمی‌شناسند و خود را فراتر از قوانین همه کشورها قرار داده و تمامی ابعاد زندگی سیاسی، دینی و اجتماعی، بازرگانی، صنعتی، معدنی و بانکداری مردم جهان و حتی قاچاق موادمخدر را زیر سلطه خود دارند، پرده‌‌ها را به کناری می‌زند.

این کتاب دانش شما را درباره این گروه کوچک نخبه که خود را در برابر هیچ مرجعی به جز اعضاء گروه خود پاسخگو نمی‌داند افزایش می‌دهد. راستی چرا درباره این گروه که سرنخ تمامی رخدادهای جهان را در دست دارند، تنها معدودی آگاهی دارند. گروه توطئه‌گران جهانی که زیر نام کمیته 300 فعالیت دارند افزون بر برخورداری قدرت کامل، در روند تمامی رویدادهای جهانی تأثیر قطعی دارند. این کتاب اسامی همه اعضاء، شرکت‌‌ها، مؤسسات، سازمان‌های دولتی و جنبش‌‌های گوناگونی را که آنها در راستای سلطه جهانی خویش به وجود آورده‌اند برملا می‌سازد.

کتاب کمیته 300(کانون توطئه‌های جهانی):

این کتاب به بررسی پیدایش کمیته 300 می‌پردازد و ریشه‌های آن را به گروهی نخبه از افراد شرکت بریتانیایی هند شرقی و تجارت تریاک بازمی‌گرداند. اعضای این سازمان مخفی از شخصیت‌های با نفوذ در بخش‌های مختلف از جمله امور مالی، سیاست و آژانس‌های اطلاعاتی تشکیل شده بودند. تحقیقات جان کولمن به قدرت رسیدن آنها و راهبردهایی که برای تثبیت کنترل به کار گرفته اند را برجسته می کند.

یکی از موضوعات اصلی این کتاب حول تأثیر فراگیر کمیته 300 بر دولت‌های جهان می‌چرخد. کولمن روش‌های مخفی به کار گرفته شده توسط این گروه مخفی برای نصب و دستکاری رهبران سیاسی را به دقت شرح می‌دهد. آنها با نفوذ در حلقه‌های سیاست‌گذاری، رویدادهای جهانی را در راستای منافع خود شکل می‌دهند و تضمین می‌کنند که سلطه آنها بدون تردید باقی می‌ماند…

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: