دانلود مقاله لاغری با گیاهان دارویی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱ آبان ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
17 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
105 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

با توجه به اینکه بسیاری از گیاهان مورد استفاده توسط مردم، در درمان چاقی جهت کاهش وزن به طور قطعی ارزیابی نشده و دارای عوارض خطرناک می باشند مقاله لاغری با گیاهان دارویی در نظر دارد به منظور تسهیل دسترسی به گیاهانی که اثربخشی و ایمنی آنها از طریق کارآزمایی بالینی به اثبات رسیده مطالعات مرتبط را مرور نماید.

دانلود مقاله لاغری با گیاهان دارویی

مقاله لاغری با گیاهان دارویی:

اگر وسوسه شده‌‌اید برای کاهش وزن از داروی گیاهی لاغری استفاده کنید؛ باید چند نکته مهم را بدانید. درباره داروی گیاهی برای لاغری اطلاعات ضد و نقیضی وجود دارد. بعضی مقاله‌ها شواهدی که برای تایید تاثیر داروی گیاهی برای لاغری شکم ارائه می‌شوند را تایید نمی‌کنند.

دسته دیگر مقاله‌ها از خطراتی که قرص‌‌های گیاهی لاغری دارند، صحبت می‌کنند. طی چند سال گذشته سازمان جهانی غذا و دارو درباره چند داروی گیاهی لاغری تحقیقاتی انجام داد و متوجه شد که تولیدکنندگان این داروها در مواد اولیه  آنها از ماده مخدر استفاد می‌کنند. این موضوع در حالی رخ داد که روی برچسب دارو نامی از این ماده مخدر برده نشده بود. به صورت کلی نمی‌توان از روی برچسب محصولات مطمئن شد که دقیقا چه چیزی مصرف می‌کنید.

درمان چاقی:

چاقی یک تهدید بزرگ برای بهداشت عمومی در سراسر جهان است و به عنوان یک عامل مهم بیماری های مختلف می باشد. در مقابله با چاقی داروهای گوناگون و روشهای مختلف جراحی وجود دارد اما هر دو دارای اثرات نامطلوب و اثرپذیری محدود می باشند. نارضایتی مردم از داروهای شیمیایی گران قیمت که عوارض جانبی متعددی نیز دارند و همچنین تمایل به تناسب اندام از طریق روش های طبیعی از علل مهم استفاده از داروهای گیاهی توسط مردم است.

استفاده از داروهای گیاهی مانند انواع چای، دمنوش ها و پودرهای لاغری امری رایج در میان مردم می‌باشد. به خصوص توسط افراد شناخته شده و افرادی که به مصرف قرص و دارو اعتقادی ندارند. باور بسیاری بر این است که با مصرف این نوشیدنی‌ها دیگری نیازی به زحمت کشیدن نیست.

مکانیزم عمل گیاهان دارویی:

داروی گیاهی لاغری چگونه باعث کاهش وزن می‌شوند؟ بیشتر داروهای گیاهی برای لاغری به روش‌های زیر کار می‌کنند:

  • افزایش میزان ادرار و دفع سریع
  • بالا نگه داشتن میزان فعالیت سیستم عصبی و فعالیت بدن (بیشتر داروهای گیاهی برای لاغری شکم حاوی کافئین هستند که سیستم عصبی مغز را فعال نگه می‌دارند.)
  • افزایش میزان سروتونین در مغز (سروتونین هورمونی است که احساس سیری و رضایت را به مغز می‌رساند.) با این حال دارو‌ گیاهی لاغری برای همیشه شما را لاغر نگه نمی‌دارد.
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: