دانلود رمان عاشقانه ما تمامش می‌کنیم نوشته‌ی کالین هوور


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۱ مرداد ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
31 مگابایت
تعداد صفحات
288 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
459 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

رمان عاشقانه «ما تمامش می‌کنیم» نوشته کالین هوور موضوعات عشق، از دست دادن و خودیابی را بررسی می‌کند. هوور از طریق داستان جذاب دو نفر که در حال پیمایش مبارزات شخصی خود هستند، خوانندگان را به دنیایی پر از احساسات خام و ارتباطات عمیق دعوت می‌کند. از شخصیت‌های توسعه‌یافته‌اش گرفته تا پیچش‌های داستانی تأثیرگذار، «ما تمامش می‌کنیم» جوهر عشق واقعی و انعطاف‌پذیری انسانی را به تصویر می‌کشد.

دانلود رمان عاشقانه ما تمامش می‌کنیم نوشته‌ی کالین هوور

معرفی کتاب و کسی نماند جز ما:

در طول رمان، هوور موضوع خودشناسی و رشد شخصی را بررسی می‌کند. خوانندگان در کنار شخصیت‌های داستان به سفری می‌روند که با ترس‌هایشان روبرو می‌شوند، با گذشته‌شان روبرو می‌شوند و در نهایت شفا پیدا می‌کنند. داستان سرایی هوور به خوبی تاب آوری روح انسان و قدرت عشق برای ترمیم عمیق‌ترین زخم‌ها را به تصویر می‌کشد.

«ما تمامش می‌کنیم» رمانی است که نه تنها با خط داستانی جذابش سرگرم می‌شوید، بلکه درون‌نگری را نیز تشویق می‌کند. این رمان خوانندگان را وادار می‌کند تا به سفرهای احساسی خود و قدرت عشق در زندگی خود فکر کنند. علاوه بر این، رمان تصویری واقع گرایانه و تلخ از پیچیدگی‌های عشق را نیز ارائه می‌دهد و به خوانندگان یادآوری می‌کند که عشق همیشه یک تلاش مداوم است.

هرآنچه که در کتاب ما تمامش می‌کنیم می‌خوانیم:

کالین هوور در ۱۱ دسامبر ۱۹۷۹ در سولفور اسپرینگز در تگزاس به دنیا آمد و در سالتیلو در تگزاس بزرگ شد. هوور مدت‌ها پیش از اینکه هویت خود را درک کند، عاشق نوشتن بود. او خود درباره‌ی کودکی‌اش این‌گونه می‌گوید: «به یاد دارم که در کودکی احساس می‌کردم که داستان‌هایی برای گفتن دارم.»

گاهی اوقات کسی که دوستت دارد بیشتر از همه آزارت می‌دهد من خیلی به مرگ فکر می‌کنم؛ به‌خصوص، امروز که تازه ــ همین دوازده ساعت پیش ــ جانانه‌ترین سخنرانی تمجید در مراسم خاکسپاری را که اهالی پلتورای مین تاکنون شاهدش بوده‌اند، ایراد کرده‌ام.

خب، شاید جانانه‌ترین سخنرانی نبود و می‌توانست ناموفق‌ترین سخنرانی هم به حساب بیاید. فکر می‌کنم بستگی به این دارد که نظر مادرم را بپرسید یا نظر مرا. مادرم که احتمالاً تا یک سال، با من صحبت نخواهد کرد. سوءتفاهم نشود، سخنرانی من مانند سخنرانی خواهر استیو جابز یا برادر پت تیلمن در مراسم خاکسپاری آن‌ها نبود که در تاریخ ثبت شود اما در نوع خود، پرشور بود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: