دانلود کتاب مدینه الطلاسم PDF فارسی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۸ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
5 مگابایت
تعداد صفحات
429 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
242 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

کتاب مدینه الطلاسم کتابی عمیق و جاودانه است که به عمق عواطف انسانی، معنویت و اهمیت خودیابی می‌پردازد. این کتاب خوانندگان خود را به سفری دگرگون‌کننده به قلب شهر عرفانی طلسم‌ها می‌برد، جایی که رویاها، واقعیت و ماوراء طبیعی در هم تنیده می‌شوند. برخی، طلسم را از اقسام سحر بر شمرده و احکام آن را بر طلسم جاری کرده‌اند. برخی نیز طلسم را در حکم به سحر ملحق کرده‌اند؛ هر چند عنوان سحر بر آن صادق نباشد. این کتاب به زبان عربی است!!!

دانلود کتاب مدینه الطلاسم

کتاب مدینه الطلاسم :

۱. ترکیب یافته از «طلّ» و « اسم » به معنای اثر اسم.
۲. لفظی یونانی به معنای گره ناگشودنی.
۳. برگردانده «مُسلّط». بنابراین، طلسم همان مسلط است و علت نامگذاری طلسم به این نام، چیرگی طلسم بر فرد طلسم شده است.

از دانش‌های مکتوم و پنهان « هیمیا » است که از ترکیب قوای آسمانی با عناصر زمینی با هدف دستیابی به آثار شگرف بحث می‌کند. طلسمات نیز بر پایه همین دانش است. دارندگان این دانش بر این باورند که اوضاع آسمانی و سیارات با رویدادهای زمینی مرتبطند؛ چنان که عناصر زمینی و مرکبات و کیفیات طبیعی آنها با حوادث زمینی ارتباط دارند.

بنابراین، اگر صورت آسمانی همسو و مناسب با یکی از رخدادها، همچون مرگ کسی یا بقای او با صورت زمینی مناسب آن ترکیب شود، آن حادثه پدید می‌آید؛ زیرا قوای آسمانی، فاعل و تأثیرگذار و قوای زمینی، قابل و اثرپذیرند و با اجتماع فاعل و قابل، پیدایی اثر، قهری است.

اموری که به طلاسم ملحق می‌شوند:

به خدمت گرفتن فرشتگان و حاضر کردن و تسخیر جن و احضار ارواح و تسخیرشان و امثال این‌ها به جادوگری ملحق است. بلکه «شعبده» به آن ملحق می‌شود یا قسمی از آن است؛ و آن عبارت است از اینکه به سبب‌ حرکت سریع، غیرواقع را واقع نشان دهد.

و همچنین است «کهانت»؛ و آن عبارت است از اینکه خبر بدهد از آنچه در آینده واقع می‌شود، به اعتقاد اینکه بعضی از جن‌ها خبر آن را به او القاء می‌کنند، یا به‌زعم اینکه امور را با مقدمات و اسبابی که با آن بر زمان وقوع آن‌ها استدلال می‌کند می‌داند.

و همچنین است «تنجیم»؛ و آن عبارت است از خبردادن یقینی و جزمی از حوادث جهان هستی، از ارزانی و گرانی و کم‌حاصلی و پرحاصلی و زیادی باران و کمی آن و غیر این‌ها از خیر و شر و نفع و ضرر به استناد حرکات فلکی و نظرات ستاره‌شناسی و اتصالات کوکبی و معتقد باشد که این امور فلکی در این عالم به طور مستقل یا با شرکت با خداوند – که بالاتر است از آنچه ظالمین می‌گویند – مؤثر می‌باشند، نه (اعتقاد به) هر تاثیری – ولو (اعتقاد) به اینکه خدای متعال آن اثر را به آن‌ها عطا کرده باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: