دانلود کتاب محفل تسخیرات نوشته‌ی سیدحسین شاه گیلانی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۸ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
50 مگابایت
تعداد صفحات
دسته بندی
تعداد بازدید
201 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

ارتباط و استفاده علمی و عملی از ارواح و اجنه و شیاطین در اصطلاح لغوی و فقهی، سحر نام دارد. طبق دلایل قرآنی، روایی و فقهی ساحری، در زندگی دنیوی و اخروی، به صلاح آدمی نیست. کتاب محفل تسخیرات نوشته‌ی سیدحسین شاه گیلانی یکی از ارزشمندترین و نایاب‌ترین کُتب در زمینه علوم غریبه می‌باشد که در این کتاب به مواردی چون تسخیر محبت، جن و همزاد و سایر تسخیرات مجرب اشاره شده است.

دانلود کتاب محفل تسخیرات نوشته‌ی سیدحسین شاه گیلانی

کتاب محفل تسخیرات :

اگرچه در تعریف و تعیین موارد سحر در کتب لغوی و فقهی تعاریف زیادی بیان شده است، اما در این‌که ارتباط با ارواح، اجنه و شیاطین، سحر نامیده می‌شود، از مسلمات شمرده شده است. ساحری سابقۀ دیرینه در تاریخ بشر دارد که بیشترین زمان گسترش آن، زمانی بود که انبیای الاهی یا در جامعه حضور نداشتند و یا حاکمیت آنها کم بود؛ لذا بیشترین زمان حضور آنها بعد از حضرت نوح و سلیمان، بود.

اما همان‌طور که تاریخ ساحری گواه است و علم ناقصی که ارواح و اجنه و شیاطین دارند و مدعیان دروغ گویی که ادعای ارتباط با اینها را داشته‌اند، ساحران ضررهای زیای به جامعۀ بشری زدند، اعم از ضررهای دینی و معنوی؛ لذا به عقیدۀ ما، هم راه‌های دست‌رسی به اجنه و شیاطین و ارواح خلاف دین است و هم اطلاعات و تاثیراتی که شیاطین و اجنه و ارواح می‌دهند یا می‌گذارند خلاف دین است و چه بسا شده است که ساحران ادعای نبوت یا مهدو یت کرده‌اند.

تسخیر محبت:

خداوند انسان را با اراده خلق کرده است و هیچ وقت اراده انسان را از او نمیگیرد بنابر این فقط با دعا کردن خداوند عشق شما را برنمیگرداند شما باید برای بازگشت عشقتان تلاش کنید، اخساس او را تغییر دهید تا به بازگشت متقاعد شود و در کنار تلاش خود از خداوند کمک بگیرید، جز دعا کردن شما نیاز به استفاده از روش های علمی و نوین ترمیم روابط هستید، این روش‌ها در کتاب محفل تسخیرات بصورت کاربردی بیان شده است.

کتاب تسخیرات شامل 4 کتاب در یک کتاب می باشد که عبارت اند از:

1-تسخیر جنّات
2-تسخیر همزاد
3-تسخیر القلوب
4-تسخیر محبت

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: