دانلود کتاب مدیتیشن دو قلب | جمشید هاشمی | PDF فارسی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۰ آبان ۱۴۰۰
نوع فایل
PDF
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
145 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
1955 بازدید
۴,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب مدیتیشن دو قلب استاد آرام (جمشید هاشمی) بر اساس تکنیک استاد چوا کوک سویی تقدیم شما میگردد. در کتاب مدیتیشن دو قلب ، روش‌های مراقبه و انرژی درمانی در قالب این عناوین تشریح شده است : آفرینش ، دنیای انرژی ، چاکراها ، مدیتیشن دو قلب ، و مراحل مدیتیشن

کتاب مدیتیشن دو قلب

مدیتیشن دوقلب چیست؟

این مدیتیشن مخصوص پرانیک هیلینگ است .
مدیتیشن برای افراد با خصوصیات زیر توصیه نمی شود :

 1. افراد زیر ۱۸ سال
 2. آنهائی که مشکلات قلبی، فشارخون، آب سیاه و ناراحتی شدید کلیه دارند
 3. زنان حامله. انجام این مدیتیشن برای اشخاصی که ذکر شد میتواند اثرات مضر داشته باشد. افرادی که با شرایط بالا مطابقت دارند و اصرار به انجام این مدیتیشن دارند، آن را با مسئولیت خود انجام دهند.

اصول این مدیتیشن

مدیتیشن روی قلبهای همزاد بر پایه این اصل میباشد که بعضی از چاکراهای اصلی برای مراحل یا افقهای مشخصی از آگاهی، نقطه های رودی یا درگاه هستند. برای بدست آوردن اشراق یا آگاهی کیهانی، فعالسازی چاکرای تاج به اندازه کافی ضروری است. ولی این وقتی قابل انجام است که چاکرای قلب به اندازه کافی فعال شده باشد. از این قرار روش قلبهای همزاد به چاکراهای قلب و تاج اشاره دارد.

چاکرای قلب نسخه مطابق، یا دوقلوی چاکرای تاج میباشد. وقتی شما به چاکرای قلب بنگرید، میبینید که دوازده گلبرگ، مشابه با دوازده گلبرگی که هسته داخلی چاکرای تاج را تشکیل میدهند دارد. از جهت دیگر، چاکرای تاج، مرکز اشراق، یا عشق الهی، یا وحدت با همه میباشد. این چاکرا وقع در بالای سر انسان میباشد، و انرژی مغز وغدها را از آنجهت تامین میکند.

مراحل انجام مدیتیشن

 

مراحل انجام مدیتیشن

تمرین پاکسازی. کالبد اثیری را با انجام تمرینات ساده فیزیکی به مدت تقریبا پنج تا ده دقیقه پاکسازی کنید. در حین تمرین، ماده سبک خاکستری، یا پرانای استفاده شده، از کالبد اثیری بیرون ریخته میشود. تمرینات فیزیکی همچنین احتمال ممکن تراکم پرانائی را کاهش میدهد، از آنجا که مدیتیشن مقدار زیادی انرژی سیال در بدن ایجاد میکند.

طلب کردن برکات الهی. نیایش برای حمایت، کمک و راهنمائی شخص بسیار مهم میباشد. بدون نیایش، ممارست هر گونه تکنیک مدیتیشنی پیشترفته میتواند خطرناک باشد.فعال کردن چاکرای قلب. مرکز قفسه سینه (قسمت قلب) خود را برای چند ثانیه توسط انگشتتان فشار دهید. سپس بر روی چاکرای قلب که در جلوی آنجاست تمرکز کنید و همه دنیا را با محبت و عشق خود برکت دهید. برکت دادن نمی بایست به صورت غیرفکری انجام شود.

فهرست مطالب کتاب مدیتیشن دو قلب

پیشگفتار
مقدمه

 1.  آفرینش
 2.  دنیای انرژی
 3.  چاکراها
 4.  مدیتیشن دو قلب
 5.  مراحل مدیتیشن دو قلب

شاید این کتاب ها را بخواهید دانلود کنید

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: