دانلود کتاب میوه درمانی با بهره گیری از دستورهای اسلامی نوشته عذرا سادات حکیم


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۰ آبان ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
4 مگابایت
تعداد صفحات
370 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
125 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

میوه از نظر باغبانی عبارت است از قسمت گوشتی و خوراکی یک گیاه چند ساله که در بوجود آمدنش، قسمت‌های مختلف گل تأثیر مستقیم دارند. این محصول طبیعت به دلیل استفاده از املاح موجود زمین و نور خورشید خاصیت تغذیه‌ای بسیار خوبی دارد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. کتاب میوه درمانی با بهره گیری از دستورهای اسلامی یک کتاب مفید در مورد خواص میوه ها وسبزیجات بر اسا روایات معصومین (ع) می باشد. هر کدام از میوه ها و سبزیجات موجود در طبیعت دارای خواص اعجاب انگیزی هستند که بشریت هنوز بسیاری از آن ها را کشف نکرده است؛ و جالب آنکه بسیاری از انسان ها از خواص کشف شده ی میوه ها نیز آگاهی ندارند. از این رو بر آن شدیم تا با ارائه ی کتاب میوه درمانی و آشنایی با خواص میوه ها، شما را از خواص درمانی و باور نکردنی میوه ها آگاه سازیم.

دانلود کتاب میوه درمانی با بهره گیری از دستورهای اسلامی نوشته عذرا سادات حکیم

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

از نظر گیاه شناسی، میوه عبارت است از تخمدان رشد کرده و تکامل یافته یک گل که ممکن است با بعضی دیگر از قسمت های گل همراه باشد. اما میوه از نظر باغبانی عبارت است از قسمت های گوشتی و خوراکی یک گیاه چند ساله که در بوجود آمدنش، قسمت های مختلف گل تاثیر مستقیم دارند مانند: خربزه، هندوانه و خیار که همگی یکساله هستند و یا به صورت یک ساله کشت می شوند. میوه ها از نظر درمان امراض در پزشکی و عملکرد مهم آنها در تقویت نیروی بدنی انسان، نقش حساسی را ایفا می کنند.

” میوه پرتقال دارای درخت کوچکی است با برگهای سبز و گلهای سفید. پوست پرتقال نارنجی رنگ، کمی ناصاف و میوه آن بسته به انواع مختلفش که بیش از ٢٠٠ نوع میباشد دارای مزه شیرین و ترش، زرد رنگ و یا قرمز میباشد. پرتقال سرشار از ویتامین C است. ”

کتاب میوه درمانی با بهره گیری از دستورهای اسلامی :

آنچه در این کتاب می خوانید بعضی از خواص و فایده های موجود در میوه ها و بعضی سبزیجات می باشد که به صورت خلاصه بیان شده است. با خواندن این کتاب و دقت وتأمل در خواص میوه ها قبل از درک چگونگی درمان با میوه ها و سبزیجات، به حضور و شناخت خداوند متعال و عظمت و قدرت او پی خواهیم برد.

در نگارش این کتاب سعی برآن بوده است که هر مطلب با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم (ص) و یا ائمه اطهار (ع) زینت بخشیده شود و تذکر داده شود که دین مسلمین یعنی اسلام از تمامی ادیان دیگر کامل تر است و برای همه نیازهای بشر چاره ای بیان کرده است که ازجمله آنها معرفی خوراکی های سالم و راه های درمان با آنها است.

توضیحات:

میوه درمانی یک عمل باستانی است که شامل استفاده از میوه های خاص برای بهبود سلامت و تندرستی فرد می شود. این یک رویکرد جامع برای شفا است که بر فواید طبیعی میوه ها و توانایی آنها در تغذیه و التیام بدن تمرکز دارد.

در زمان های اخیر، علاقه فزاینده ای به ادغام آموزه ها و اعمال اسلامی در حوزه های مختلف زندگی از جمله مراقبت های بهداشتی وجود داشته است. با در نظر گرفتن این موضوع، یک کتاب میوه درمانی که حاوی دستورات اسلامی باشد، می تواند منبع ارزشمندی برای افرادی باشد که به دنبال بهبود سلامت خود با رعایت اصول اسلامی هستند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: