دانلود کتاب نگرش‌های نوین در فلسفه


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۳ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
4 مگابایت
تعداد صفحات
272 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
158 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

کتاب “نگرش‌های نوین در فلسفه” به بررسی نگرش‌های جدید و نوین در فلسفه، عقل، اختیار، آگاهی، توجه و حافظه می‌پردازد و سعی دارد به سوالاتی درباره عقل و نگرش‌های نوین در فلسفه پاسخ دهد. همچنین این کتاب به دنبال بررسی تفکرات و ایده‌های نو به منظور بررسی نظریات مختلف فیلسوفان بوده است. یکی از موضوعات اصلی کتاب، مبحث واقعیت و کیفیت آن است. جان آر.سرل ادعا می‌کند که واقعیت مفهومی پوچ است و تلاش برای تعریف واقعیت، می‌تواند به نظریاتی برسد که دور از واقعیت هستند. به همین دلیل، او به جستجوی یک تعریف کیفیت معتبر‌تر برای واقعیت پرداخته است.

دانلود کتاب نگرش‌های نوین در فلسفه

فلسفه نوین:

یکی از حوزه‌های مهم فلسفه در قرن بیستم است. در این حوزه، بسیاری از فلاسفه به دنبال تفسیر مسائل جدید بودند و به سوالات معاصر پاسخ‌هایی نیز دادند. در فلسفه نوین، تمرکز بر جایگاه فرد در جهان، شیوه تعامل با طبیعت، دیدگاه‌های سیاسی و اجتماعی، و تعامل بین مسائل فلسفی و ایماژ است.

در عصر جدید، علم فلسفه متأثر از دیدگاه‌های فردیست که در آن، حقیقت به صورت نسبی بوده و بسته به نظر و دیدگاه هر فرد، تفسیر می‌شود. در این حوزه، این نگرش پذیرفته شده که این علم را نباید به‌عنوان یک معادله ریاضی در نظر گرفت، بلکه باید به‌عنوان یک سوال پویا و شخصیتی نگاه کرد که با تمرکز عمیق در جهان تلاش می‌کند به سوالات جدید در مورد تجربه زندگی، فرهنگ، سیاست و ارزش‌ها پاسخ دهد.

درباره‌ی کتاب نگرش‌های نوین در فلسفه :

با توجه به فعالیت‌های بسیار در باب فلسفه نوین، مفاهیم شیوه زندگی و نظام اجتماعی نیز به نظر می‌رسد که تحت تأثیر این نگرش قرار گرفته‌اند. علم فلسفه به‌طور کلی به درک بهتری از آنچه که باعث فرد بودن ما می‌شود، می‌پردازد و به طور خاص، این حوزه از فلسفه به دنبال این است که با ترکیبی از تجربه و دیدگاه، به ما کمک کند تا یک تئوری فلسفی در مورد جهان واقعیت بسازیم.

کتاب نگرش‌های نوین در فلسفه از مهمترین کتاب‌های معاصر است که در آن تلاش شده تا برخی از گرایش‌ها و نگرش‌های جدیدی در فلسفه ارائه شوند. مولفان این کتاب،  ای.سی. گریلینگ، چارلز تالیافرو، جان اسکروپسکی، جان. آر. سرل، فیلسوفانی هستند که با ایده‌های نوینی به این مسئله نگریسته و تمام تلاش خود را برای بررسی فلسفه در قالب جامعی انجام داده‌اند. در این کتاب، نظرات روشنی در مورد گرایش‌های مختلف و فرادرمانی‌ها ارائه شده است.

دیگر موضوعاتی که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته، شامل مبحث تئوری انواع، ادراک، بیانیه‌ها، پایه‌های اخلاقی، تفسیرات و اندیشه‌های فلسفی در مورد علوم اجتماعی است. با توجه به پوشش گسترده این موضوعات، کتاب نگرش‌های نوین در فلسفه یکی از مهمترین منابع برای دانشجویان فلسفه و پژوهش‌گران در این حوزه است.

برای دانلود انواع کتاب های فلسفه به سایت ما مراجعه کنید

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: