دانلود کتاب روح‌نوردان سرزمین‌های دور اثر هارولد کلمپ( جلد اول)


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۸ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
5 مگابایت
تعداد صفحات
54 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
130 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب روح‌نوردان سرزمین‌های دور اثر هارولد کلمپ سفری جذاب به قلمرو تجربیات معنوی و سفرهای اختری‌ست که در سه جلد تالیف شده. کلمپ، نویسنده و یک رهبر معنوی مشهور، خوانندگان را در حالی که تجربیات روحی خارج از بدن خود و رویارویی با موجودات ماورایی را بازگو می‌کند، و شما را به یک ماجراجویی هیجان انگیز می‌برد. این کتاب از طریق توصیف‌های واضح و بازتاب‌های شخصی او چشم‌اندازی منحصربه‌فرد در قلمروهای معنوی ارائه می‌دهد و خوانندگان را به کشف پتانسیل معنوی خود دعوت می‌کند.

دانلود کتاب روح‌نوردان سرزمین‌های دور اثر هارولد کلمپ( جلد اول)

معرفی کتاب روح‌نوردان سرزمین‌های دور:

کتاب روح‌نوردان سرزمین‌های دور که به دست هارولد کلمپ نگاشته و توسط هوشنگ اهرپور ترجمه شده به زبان فارسی و دارای تعداد پنجاه و چهار صفحه می‌باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و سه به انتشار رسیده و در نشر هورشاد چاپ گشته است. این اثر هدایتگر افرادی می‌باشد که تمایل دارند واقعیت را از مسیر تجربه شخصی کشف کنند.

یکی از موضوعات اصلی بررسی شده در این کتاب این است که ما توسط بدن فیزیکی خود محدود نیستیم و زندگی چیزی بیش از آنچه به چشم می‌بینیم، است. کلمپ تجربیات دست اول خود را از سفر روح و ترک بدن و سفر به سطوح مختلف معنوی به اشتراک می‌گذارد، جایی که او با موجوداتی از ابعاد مختلف تعامل داشته است. این برخوردها نگاهی اجمالی به وسعت دنیای معنوی، به چالش کشیدن باورهای مرسوم و گسترش درک ما از واقعیت را ارائه می‌دهد.

مباحث کتاب روح‌نوردان:

روح نوردان سرزمین‌های دور دنباله کتاب‌های نسیم تحول و کودک در سرزمین وحش است که به آموزه‌ها و شرح زندگی هارولد کلمپ، رهبر معنوی فرقه اکنکار ایالات متحده آمریکا اختصاص دارد. این کتاب درباره سفر به درون، سفر روح، موانع رسیدن به خدا، رویا، عشق، امید، ترس و … است که همراه با تمرین‌های عملی اکنکار به طبع رسیده است.

یکی دیگر از جنبه‌های مهم کتاب، تأکید کلمپ بر نقش هدایت معنوی و محافظت در طول سفرهای اختری است. او داستان‌هایی از برخوردهایش را با راهنمایان و نگهبانان معنوی که در طول سفر به او کمک می‌کنند و از او محافظت می‌کنند، به اشتراک می‌گذارد؛ این گزارش‌ها وجود موجودات معنوی بالاتر و به هم پیوستگی تمام اشکال زندگی را برجسته می‌کند. تجربیات کلمپ همچنین به‌عنوان یک الهام برای خوانندگان برای کشف مسیرهای معنوی خود و جستجوی راهنمایی از منابع بالاتر عمل می‌کند.

 

 آموزشهای معنویِ هارولد کمپ، نکات زیر را شامل می‌شود:

 • دستورالعمل های پیشرفته در رویاهای ارادی
 • سفر روح: افزودن آگاهی از طریق کشف کردن جهانهای درون
 • آموختن اینکه چگونه زندگیهای گذشته تاثیر خود را در این زندگی حفظ نموده اند
 • کشف کردن قدمهایی فراسوی تفکر مثبت به منظور کنار آمدن با عادتهای ذهنی
 • آموختن دروس خصوصی در درون مانند تواضع، عشق، همدردی و درک
 • عبور کردن از روی لبه تیغ به فراسوی قدرت و درون عشق

 

این کتاب هدایتگر کسانی است که میل دارند حقیقت را از راه تجربه شخصی کشف نمایند. هارولد سخن از هراس‌ها، تردیدها، ماجراها و شعفی می‌راند که در این سفر به فراسوی ادیان، برای فرد میسر می‌شود. روح نوردان سرزمین‌های دور گزارش یک نگاه به درون جهانهای معنوی و تجربیاتی است که آدمی به منظور رسیدن به استادی معنوی می‌باید پشت سر بگذارد.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: