دانلود کتاب صد فیلسوف قرن بیستم


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۳ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
8 مگابایت
تعداد صفحات
471 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
147 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

“صد فیلسوف قرن بیستم” یک کتاب فوق‌العاده و جذاب است که توسط استوارت براون، دایان کالینسون ورابرت ویلکینسون نوشته شده است. این کتاب در مورد ۱۰۰ فیلسوف بزرگ قرن بیستم صحبت می‌کند. نویسنده به صورت خلاصه و مفید زندگی و آثار فیلسوفان برجسته را معرفی کرده و توضیح داده است که چگونه افکار و اعتقادات آن‌ها با یکدیگر تفاوت دارند. در این کتاب می‌توانید با فیلسوفانی مانند ایمانوئل کانت، فریدریش نیچه، کارل پاپر، هانا آرنت و بسیاری دیگر آشنا شوید. بهترین بخش از این کتاب، توضیح نویسنده در مورد باورها و افکار هر فیلسوف است. در اینجا ما می‌توانیم تعامل فکری بین فیلسوفان را تجربه کنیم و به‌طور کلی به طور گسترده‌ای با این موضوع آشنا شویم.

دانلود کتاب صد فیلسوف قرن بیستم

مشخصات کتاب صد فیلسوف قرن بیستم:

این کتاب، یک مجموعه از بررسی‌های کوتاه و جامع در مورد صد فیلسوف برجسته قرن بیستم است و برای افرادی که به دنبال مطالعه‌ای متفاوت درباره‌ی موضوعات کلاسیک فلسفی و نظریه پردازی هستند، ایده آل میباشد. در این کتاب فیلسوفان از هر قشر و مکان زمینی – شامل فلسفه شرقی و غربی – بررسی شده‌اند و در جهت درک بهتر، تفکرات آنان نیز به‌طور دقیق و جامع توضیح داده شده است.

اساتید فلسفه می توانند از این کتاب به‌عنوان یک مرجع دائمی استفاده کنند. این کتاب بیش از 400 صفحه دارد و هر فیلسوف به‌طور جداگانه بررسی شده است. برای هر فیلسوف، شرحی دقیق از تفکرات و نظریات ایشان ارائه شده و از مقالات ایشان نقل قول‌هایی مختصر نیز گنجانده شده است. از طرفی نیز این کتاب یکی از مهمترین کتاب‌های فرهنگی در طول تاریخ فلسفه دنیا به شمار می‌رود.

جذابیت این کتاب همچنان به قوت خود باقی‌ست چراکه این 100 فیلسوف، هیچ کدام در دوران خود برای داشتن چنین تفکراتی شناخته شده نبودند. صد فیلسوف که همه با تمام قدرت خود به درک اسرار جهان کمک کردند ولی در نهایت هیچ‌کدام نتوانستند به پاسخ‌ای قطعی برای معنای وجود برسند. این افراد در تلاش برای بررسی و آزمایش چیزهای پنهانی که درون کیهان وجود دارند، با دقت بر تمام جزئیات متمرکز می‌شدند، به تاریخچه، حقیقت، و علم اهمیت می‌دادند و سعی می‌کردند به پاسخی برای بحث های فلسفی برسند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: