دانلود کتاب سفر به ژرفای کیهان همراه با استیون هاوکینگ


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۲ خرداد ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
22 مگابایت
تعداد صفحات
127 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
158 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

جهان هستی، به‌عنوان یکی از بزرگترین و پیچیده‌ترین محلوقات خداوند بزرگ، شامل بسیاری از پدیده‌های فیزیکی و ریاضی است که هنوز به طور کامل توسط بشر درک نشده است. از جمله این پدیده ها می‌توان به گرانش، نور، انرژی تاریک، پدیده های کیهان شناسی و … اشاره کرد. به‌طور کلی، کهکشان‌ها ها به عنوان محیط های بزرگی در کیهان شناخته می‌شوند که از مجموعه ستاره‌ها و مواد بین ستاره ای تشکیل شده اند. این محیط ها، در طول زمان، تحت تأثیر نیروهای مختلفی قرار گرفته اند که باعث تغییرات و تکامل آنها شده است. با استفاده از داده های جمع آوری شده از تلسکوپ ها و سایر وسایل مشاهده ای، دانشمندان توانسته اند پیچیدگی های ساختاری کهکشان‌ها را بررسی کنند و درباره فرآیندهای مختلفی مانند تولید ستاره ها و شکل گیری سیاه چاله ها بیشتر بدانند. کتاب “سفر به ژرفای کیهان” اثر استیون هاوکینگ، یکی از معروف ترین کتاب های مرتبط با فضا و کیهان است که به بررسی کهکشان‌ها و دیگر موضوعات مرتبط با کیهان می پردازد. برای دانلود این کتاب جذاب و خواندنی و همچنین برای آشنایی بیشتر با جهان اطراف‌تان به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

 

دانلود کتاب سفر به ژرفای کیهان همراه با استیون هاوکینگ

درباره کتاب سفر به ژرفای کیهان:

استیون هاوکینگ به عنوان یکی از برجسته‌ترین فیزیکدانان و کیهان شناسان تاریخ، همواره به دنبال پاسخ به سوالاتی بود که درباره کیهان وجود دارد. او با استفاده از نظریه های فیزیکی و ریاضی، سعی در فهم بهتر کیهان و مکانیزم های آن داشت. در سفر به ژرفای کیهان، هاوکینگ به طور مستقیم با مسائلی مانند سیاه چاله ها، تاریخچه زمان، نظریه نسبیت عام آلبرت اینشتین و… سروکار داشت. او با استفاده از زبان ساده و قابل فهم، تلاش کرد که مفاهیم پیچیده فیزیک را برای عموم قابل درک کند. در این سفر، هاوکینگ به مسائلی مانند پیدایش کیهان، نحوه شکل گیری ستارگان و گالاکسی ها، نحوه تاثیر سیاه چاله ها بر روی کیهان و… پرداخت.

او با استفاده از نظریه های فیزیکی مختلف، سعی در فهم بهتر کیهان و مکانیزم های آن داشت. در نهایت، سفر به ژرفای کیهان، یکی از مهمترین کتاب های استیون هاوکینگ در زمینه فیزیک و کیهان شناسی است که به دلیل قابل فهم بودن برای عموم مردم، مورد استقبال بسیاری از خوانندگان قرار گرفته است.

 

مباحث مطرح شده در کتاب استیون هاوکینگ:

  • موجودان بیگانه
  • سفر در زمان
  • تاریخ کائنات
  • ناحیه‌ی مو طلایی
  • ابر سیاهچاله‌ها
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: