دانلود کتاب صخره برایتون نوشته‌ی گراهام گرین


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۲ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
5 مگابایت
تعداد صفحات
405 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
132 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب صخره برایتون که درون‌مایه عاشقانه و استعاری دارد، به این مسئله می‌پردازد که چگونه فساد در دستگاه‌های اداری و قضائی کشور انگلستان و در نتیجه‌ی پیچیده‌تر شدن نظام سرمایه‌داری ایجاد شده است. همچنین نویسنده به این موضوع اشاره می‌کند که چطور گروه‌های جنایتکار می‌توانند قانون و پلیس را بخرند و از سر راه خود بردارند.

دانلود کتاب صخره برایتون نوشته‌ی گراهام گرین

معرفی نویسنده کتاب، گراهام گرین:

نویسنده کتاب صخره برایتون، گراهام گرین، متولد اکتبر 1904 است. گراهام رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، منتقد ادبی و سینمایی و نویسنده داستان‌های کوتاه انگلیسی بود که بسیاری از آثارش نیز به فیلم تبدیل شدند.

وی آثار خودش را در دو ژانر دسته‌بندی می‌کند: یک ژانر کتاب‌های جنایی، پلیسی و وحشت و ژانر دیگر کتاب‌هایی فلسفی، جدی و ادبی‌تر. ماجرای رمان‌های این نویسنده، عمدتا در خلال وقایع سیاسی و اجتماعی قرن بیستم رخ می‌دهد. در مجموع ۶۴ کتاب از این نویسنده به جامانده که شامل ۲۸ رمان و ۴ زندگینامه‌ی خودنوشت است.

گراهام گرین اهل سفر بود و طول جنگ جهانی دوم به مدت سه سال به‌عنوان جاسوس وزارت امور خارجه بریتانیا در آفریقا مشغول به کار بود. او سه بار کاندیدای دریافت جایزه نوبل ادبی شد و در سال 1949 نیز جایزه اول جشنواره کن را برای فیلمنامه فیلم «مرد سوم» دریافت کرد. «قدرت و جلال»، «آمریکایی آرام»، «کنسول افتخاری» معروف‌ترین کتاب‌های این نویسنده انگلیسی هستند.

کتاب صخره برایتون :

صخره برایتون رمانی از نویسنده مشهور انگلیسی گراهام گرین است که در سال 1938 منتشر شد. این کتاب روایتی از معمای قتلی است که در برایتون، انگلستان و در دهه 1930 رخ می‌دهد. پسری که قتل را مرتکب شده معتقد است می‌تواند از مجازات فرار کند و در تلاش است هرآنچه اتفاق افتاده را فراموش کند.

در مقابل دختری به پسر عشق می‌ورزد، عشق دختر احساسی پاک است که گاه تأثیر کوچکی بر پسر دارد؛ اما قلب معشوق پر از سیاهی، کینه و نفرت است. داستان عاشقانه این کتاب همواره جذابیت خود را حفظ کرده و هر بخش از آن برای مخاطب تازگی دارد. اگر طرف‌دار داستان‌های عاشقانه و جریان‌های عاطفی با بافت استعاره‌ای هستید این کتاب می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: