دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج کلاسون


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۸ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
67 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
148 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

کتاب «ثروتمندترین مرد بابل» نوشته جورج کلاسون یک کتاب خواندنی فوق‌العاده روشن‌فکرانه است که عمیقاً به اصول خلق ثروت و موفقیت مالی می‌پردازد. این سفر آرکاد، ثروتمندترین مرد بابل را به نمایش می‌گذارد، که او خرد خود را در هنر جمع آوری ثروت به دیگران منتقل می‌کند. با هوش و درک، این کتاب برای دانشجویانی که به دنبال استقلال مالی و آینده‌ای مطمئن هستند همچون گنجی ارزشمند است.

دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج کلاسون

خلاصه‌ای از کتاب ثروتمندترین مرد بابل :

رویکرد هوشمندانه نویسنده در نگارش و ارائه مفاهیم پیچیده مالی به شیوه‌ای ساده و قابل درک این کتاب را منحربفرد کرده است. همچنین خواننده از طریق مجموعه‌ای از درس‌های ارزشمند، از جمله پس‌انداز بخشی از درآمد، سرمایه‌گذاری عاقلانه، و پرورش شیوه‌های تجاری اخلاقی راهنمایی می‌شود. این کتاب بر قدرت ترکیب و اهمیت توسعه یک رویکرد منضبط در مدیریت مالی تأکید دارد؛ دانشجویان دارای علاقه شدید به کارآفرینی، امور مالی، یا کسب و کار از توصیه‌های عملی به اشتراک گذاشته شده در این کتاب بسیار سود خواهند برد.

«ثروتمندترین مرد بابل» علاوه بر هوش، با پرداختن به جنبه‌های عاطفی و روانی خلق ثروت، می‌گوید که رفاه واقعی نه تنها شامل ثروت پولی بلکه توسعه یک طرز فکر ثروتمندانه است. این کتاب با مثال‌ها و حکایات، اهمیت خود انضباطی، پشتکار و توانایی غلبه بر موانع مالی را بررسی می‌کند و با پرداختن به ابعاد عمل‌گرایانه و احساسی ثروت‌سازی، دانش‌آموزان را با درک کاملی از آنچه برای دستیابی به موفقیت مالی نیاز است، مجهز می‌کند.

در این کتاب می‌خوانیم که چطور به پول برسیم و چطور به ثروت خودمان بیفزاییم؛ کتابی که الهام‌بخش افراد ثروتمند دنیا از جمله رابرت کیوساکی هم بوده است. در این کتاب تمام قوانینی که برای ثروتمند شدن و خداحافظی با بی‌ پولی نیاز است، گردآوری شده است. همه ما در زندگی رویا‌ها و آرزو‌هایی داریم که برای تحقق بخشیدن به آن‌ها باید یاد بگیریم چگونه پول خود را خرج کنیم تا به خواسته‌هایمان برسیم.

سه اصل ثروتمند شدن:

  • اصل اول: اينكه باید با مبلغی كمتر از درآمد خود زندگی كنید
  • اصل دوم: راهنمایی گرفتن از افراد صاحب علم و تجربه
  • اصل سوم: به خدمت گرفتن اندوخته خویش
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: