دانلود کتاب شاهراه ثروت و افزایش هوش مالی اثر رابرت کیوساکی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۰ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
264 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
148 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

“کتاب شاهراه ثروت و افزایش هوش مالی” اثر رابرت کیوساکی، یک کتاب پرفروش در حوزه مدیریت مالی و سرمایه گذاری است که در این کتاب، نویسنده با بیان تجارب و مشاهدات شخصی خود، به تحلیل راهکارهایی برای افزایش هوش مالی افراد پرداخته و آموزه‌هایی مفید و کاربردی را جهت بهبود وضعیت اقتصادی خوانندگان خود ارائه می‌کند. در ابتدای کتاب، کیوساکی به معرفی مفهوم هوش مالی می‌پردازد و می‌گوید هوش مالی به برقراری تعادلی میان درآمد، هزینه ها و سرمایه گذاری اشاره دارد.

دانلود کتاب شاهراه ثروت و افزایش هوش مالی اثر رابرت کیوساکی

معرفی رابرت کیوساکی:

رابرت کیوساکی یکی از موفق‌ترین نویسندگان و کارآفرینان آمریکایی است که بیشتر به خاطر کتاب بسیار موفق خود با نام “پدر پولدار، پدر فقیر” شناخته می‌شود. او در سال ۱۹۴۷ در هاوایی متولد شد و در خانواده‌ای متوسط و کم درآمد بزرگ شد. او دانشگاه هاوایی را فارغ‌التحصیل شد و سپس در سربازی فعالیت کرد. اما پس از مدتی به دانشگاه شیکاگو رفت و در رشته‌ی اقتصاد فرا گرفت. از آن پس، شروع به فعالیت در زمینه تدریس و ساخت کتاب‌های موفق در زمینه‌ی مالی و کارآفرینی کرد.

کیوساکی با نوشتن کتاب “پدر پولدار، پدر فقیر” توانست خود را به‌عنوان یکی از برترین نویسندگان کتاب‌های مالی از بین بسیاری دیگر تمایز دهد. این کتاب به بررسی دو گروه اصلی افراد در جامعه، به نام “پدر پولدار” و “پدر فقیر” می‌پردازد و اصول مالی متفاوتی که هر کدام دنبال می‌کنند را شرح می‌دهد. کیوساکی با توجه به تجربیات شخصی و تجزیه و تحلیل‌های اقتصادی خود، به خوانندگان نشان می‌دهد که برای تحقق ثروتمندی خود، باید از تفکرات و رویکردهای مالی پدران پولدار الگو برداری کنند.

کتاب شاهراه ثروت و افزایش هوش مالی:

گام بعدی کیوساکی در این کتاب، معرفی شاهراه‌هایی برای رسیدن به ثروت است. او در اینجا سه اصل اساسی ثروت را آموزش می‌دهد: بهترین کارآفرین بودن، کنترل مالی و سرمایه گذاری هوشمندانه. او به خوانندگان خود توصیه می‌کند تا با یادگیری مهارت‌های کسب و کار، کنترل هزینه‌ها و ایجاد سرمایه، بتوانند به اهداف مالی خود دست پیدا کنند. ضمناً، کیوساکی در این کتاب به اهمیت استفاده از فرصت‌های سرمایه گذاری هم اشاره می‌کند و به خوانندگانش می‌آموزد چگونه در پرتفوی خود سرمایه‌گذاری کنند. او معتقد است که هوش مالی در افزایش ثروت و بهبود وضعیت مالی ما نقش حیاتی دارد و باید همه جوانب آن را به خوبی یاد بگیریم. ایشان نظر خود را درباره تفاوت بین درآمد و ثروت نیز عنوان می‌کند و می‌گوید تمرکز بر افزایش درآمد نباید به تناسب ثروت ما باشد.

کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی به استناد به این مفهوم که هوش مالی یک توانایی ذهنی قابل تقویت بوده که قادر است ثروت را وارد زندگی شما کند، روش‌هایی را برای مدیریت امور مالی آموزش می‌دهد. نویسنده در این کتاب می‌گوید که چگونه می‌توان به استقلال مالی رسید. در این کتاب پاسخ این سوال را می‌خوانید که آیا پول به تنهایی باعث ثروتمند شدن می‌شود؟ رابرت کیوساکی در کتاب هوش مالی خود به خوبی شرح می‌دهد که پاسخ این سوال منفی بوده و پول نمی‌تواند باعث ثروتمندشدن شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: