دانلود کتاب شیطان در مثلث برمودا نوشته ی ریچارد واینر


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۳ آبان ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
6 مگابایت
تعداد صفحات
459 صفحه
تعداد بازدید
127 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

حاصل تلاش های بسیاری مجموعه ای است در دو مجلد به نام کتاب شیطان در مثلث برمودا که تاکنون میلیونها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده و بی تردید یکی از جذابترین مجموعه هایی است که تاکنون درباره مثلث برمودا منتشر شده است. با مطالعه این مجموعه یکبار دیگر به این نکته می رسیم که هرقدر انسان بیشتر به عظمت کائنات و ناشناخته های این عالم پهناور پی می برد، خود را کوچکتر و خدای خود را بزرگتر می بیند و به راستی جز این نیست.

دانلود کتاب شیطان در مثلث برمودا نوشته ی ریچارد واینر

نویسنده در کتاب شیطان در مثلث برمودا به ماجرای عجیب غواص مشهوری می پردازد به نام مایک روزنفلد که در زمان خود یکی از کارشناسان دنیای مرموز دریاها به شمار می رفت. این مرد برای کارگذاری گویه های شناور در زیر آبهای خلیج فارس، مدت دو ماه در ایران به سر برد و بعدا به طرز اسرارآمیزی در زیر آبهای مثلث برمودا جان خود را از دست داد. بسیاری از علاقه مندان کتاب بدانند که علت حوادثی که در مثلث برمودا اتفاق می افتد چیست؟ نویسنده کتاب اظهارنظر عده ای از پژوهشگران را نیز که علت احتمالی حوادث مثلث برمودا را حدس زده اند، برای خوانندگان بازگو کرده است.

کتاب شیطان در مثلث برمودا :

هرکس به فراخور درک و احساس خویش از عظمت حادثه، نامی بر این منطقه نهاده است. اگر هیچ نامی هم برای این منطقه از جهان برگزیده نمی شد، باز هم چیزی را عوض نمی کرد. کشتی ها و هواپیماها و سرنشینان آنها همچنان به ناپدید شدن در این منطقه اسرارآمیز ادامه می دادند و شاید هم اکنون که سرگرم خواندن این سطور هستید، قربانی دیگری بر قربانیان مثلث برمودا افزوده شده باشد. ریچارد واینر نویسنده این کتاب یکی از پیشتازان پژوهش در مثلث برمودا به شمار می رود. علاوه بر نویسندگی، خود دریانوردی دلاور و غواصی ماهر است.

منطقه ممنوعه مثلث برمودا :

مثلث برمودا، نام غیررسمی منطقه‌ای در اقیانوس اطلس است. سه راس این مثلث در فلوریدای آمریکا، جزیره برمودا و پورتوریکو قرار دارد. در طی سال‌ها، گزارش‌های زیادی در رابطه با ناپدید شدن هواپیماها و کشتی‌ها در این منطقه صورت گرفته است؛ برخی از این حوادث همچنان بدون پاسخ باقی مانده‌اند و باعث شده تا مثلث برمودا به شهرت برسد و به‌عنوان «مثلث شیطان» شناخته شود. مثلث برمودا نقطه‌ای اسرارآمیز در کره زمین محسوب می‌شود که وقایع و اسرار سربه‌مهر بسیاری را در خود دفن کرده است.

تعداد دقیقی از کشتی‌ها و هواپیماهای ناپدید شده در این منطقه در دست نیست؛ اما بنابر گفته‌ها، ۲۰ هواپیما و ۵۰ کشتی در این منطقه ناپدید شده‌اند. با این تعداد و با توجه به آمار دیگر مناطق، نمی‌توان برداشت کرد که مثلث برمودا، منطقه‌ای اسرارآمیز و خطرناک محسوب می‌شود. هر چند، برخی از سوانح هوایی و دریایی وجود دارند که هنوز، علت دقیقی برای رخداد آن‌ها مطرح نشده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: