دانلود کتاب سکوت به قلم اینگمار برگمان


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
105 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
119 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

“سکوت” یکی از رمان‌های مهم و برجسته در ادبیات معاصر جهان است که توسط نویسنده‌ی نروژی، اینگمار برگمان نوشته شده است. داستان این کتاب در مورد یک زن جوان به نام “آسترید” است که به دلیل مشکلات روانی و عاطفی، تصمیم می‌گیرد به یک جزیره‌ی دورافتاده در سوئد برود و از جامعه‌ی اطراف خود فرار کند. استر به همراه خواهرش آنا و پسر ده‌ساله او، یوهان در راه مراجعت به سوئد با قطار، در شهری عجیب توقف کوتاهی دارند. تنشی تند و فرساینده میان خواهران وجود دارد؛ استر در عذاب از عارضه‌ای کهنه، نسبت به خواهرش احساس قیومیت می‌کند؛ آنا نیز از این سلطه‌جویی خواهرش بیزار است…. برای ادامه مطلب دانلود کتاب سکوت این صفحه را دنبال کنید

دانلود کتاب سکوت به قلم اینگمار برگمن

 

نویسنده در این کتاب، با شیوه‌ای زیبا و دلنشین، مسائل مختلفی را که درونیتان با آن‌ها مواجه هستید، به تصویر می‌کشد. از جمله، مسائلی مثل بحران روانی، انزوا، عدم تعامل با دیگران و نارضایتی از زندگی. “سکوت” یک کتاب پرمغز و پرمفهوم است که با خواندن آن، خواننده را به دنیای داستان و شخصیت‌های آن می‌برد. این کتاب به عنوان یکی از آثار مهم ادبیات معاصر جهان، توانسته است جایگاه خود را در قلب خوانندگان پیدا کند.

 

بررسی کتاب سکوت از جنبه‌های مختلف:

یکی از جنبه های جالب کتاب سکوت ، این است که نویسنده با دیالوگ‌های کتاب به ما یادآوری می‌کند که تفکر و پرسش، ارزش ها و معانی موجود در سخنان نیاکان، آداب و اخلاق در میانجیگری باشند، و باید این دو به شیوه‌ای درست همزمان به کار برده شوند. در داستان کتاب “آندره” با تأکید بر این مسئله که “هرگز با مذهب خود تضاد نمی‌کند”، مفهوم معنویت را به صورت جدی به خوانندگان گوشزد می‌کند.

و سخن پایانی اینکه کتاب “سکوت” یک اثر بسیار شاهکار و متفاوت از سایر کتاب‌های مذهبی است. برگمن به شیوه‌ای غیرمستقیم و بسیار هنرمندانه، تفکر مخاطب را درباره تسلیم و استمرار در یک اعتقاد، پرورش، دلبستگی به یک خدا را آزمایش کرده است. در این کتاب، برگمن به چالش کشاندن این اعتقادات و بررسی اینکه  آیا باید به فرمان خدایشان برآیند یا باید به جستجو، بحث و بررسی همچنین ارتقا یافته شوند؟

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: