دانلود کتاب طلای شهامت


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
7 مگابایت
تعداد صفحات
213 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
355 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

کتاب «طلای شهامت» کتابی است تامل برانگیز و الهام بخش. این کتاب که توسط نویسنده مشهور ایرانی، محمد بهمن بیگی نوشته شده است، به بررسی مفهوم شجاعت و شجاعت در تعالیم اسلامی می‌پردازد. محمدبیگی استدلال می‌کند که شجاعت واقعی از داشتن درک قوی از ایمان و دفاع از اعتقادات خود، حتی زمانی که دشوار است، ناشی می‌شود. این کتاب بینش عمیقی در مورد ماهیت شجاعت و اینکه چرا پرورش آن در خود مهم است ارائه می‌دهد.

 

دانلود کتاب طلای شهامت

نویسنده در سراسر کتاب بر اهمیت درک عمیق از تاریخ و آموزه‌های اسلامی تاکید می‌کند. او مدعی است که مطالعه زندگی مسلمانان شجاع و شجاع در تاریخ، راهی قدرتمند برای پرورش شجاعت در خود است. این کتاب حاوی داستان‌های الهام‌بخش و نمونه‌هایی از قهرمانان و رزمندگان مسلمان است که شجاعت فوق‌العاده‌ای را در مواجهه با ناملایمات نشان دادند. همچنین محمدبیگی معتقد است که با آگاهی از این شخصیت‌های تاریخی و اقدامات شجاعانه آنها می‌توانیم ماهیت واقعی شجاعت را بهتر درک کنیم و آن را در خود پرورش دهیم.

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های کتاب، تأکید آن بر نقش تأمل در خود در رشد شجاعت است. نویسنده خوانندگان را تشویق می‌کند که به خودآزمایی عمیق بپردازند و از خود بپرسند که چه اعتقاداتی دارند و چه چیزی را مطرح می‌کنند. او استدلال می‌کند که با ایجاد حس روشنی از ارزش‌ها و باورهای خود، می‌توان حس شجاعت قوی را در خود ایجاد کرد و با اطمینان از آنچه که به آن اعتقاد دارد دفاع کرد. همچنین درمورد ماهیت شجاعت و شجاعت از دیدگاه اسلام نیز در این کتاب صحبت شده است.

 

در کتاب طلای شهامت چه میخوانیم…

کتاب طلای شهامت، یکی از کتاب‌های علمی و آموزشی است که درباره‌ی مفاهیم اخلاقی و روحانی در جامعه انسانی بحث می‌کند. این کتاب نوشته‌ی محمد بهمن بیگی است و با استفاده از درون‌گرایی و نمودارها و شمایل‌ها به ارائه مطالب می‌پردازد. نویسنده در این کتاب، بیشتر به مسائل مرتبط با شجاعت و کوشش برای دستیابی به اهداف بزرگ انسانی می‌پردازد که به نوعی می‌توان آنرا به عنوان یک کتاب خودکارآمدی فردی در نظر گرفت.

به‌طور خلاصه این کتاب یادآور آن است که هر انسانی می‌تواند در افق‌های بلندی قرار بگیرد و با استفاده از برآمدن از توانایی‌های خود به حرکت امیدبخشی بپردازد و نگرانی‌های خود را در پیش بگیرد. در استفاده از یکپارچگی مفاهیمی اخلاقی، این کتاب تلاش می‌کند تا اصول بنیادین وارد ذهن فرد شود و از او دریغ نشود که از ارتقای اخلاقی خود برای دستیابی به اهداف زندگی استفاده کند. به‌طور خلاصه، کتاب طلای شهامت یک کتاب مفید در راه رسیدن به سطح فراتر از خود و هم‌چنین درک بهتر برای موفقیت در زندگی است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: