دانلود کتاب تنها رستاخیز اثر کریشنامورتی pdf فارسی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲ مرداد ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
4 مگابایت
تعداد صفحات
168 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
129 بازدید
۱۳,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

در کتاب تنها رستاخیز سخنان حکمت آمیز و هدایت از کریشنا مورتی در باب بهره‌گیری ابعاد معنوی و توانایی‌های روح انسان فراهم آمده است. جیدو کریشنامورتی اعلام کرد که پیرو هیچ ملیت، طبقه، مذهب یا فلسفه‌ای نیست و بدین ترتیب به‌‌طور مستقل و آزاد به زندگی و فعالیت ادامه داد و بقیه عمر خود را در سفر به جهان، صحبت کردن با افراد و گروه‌های بزرگ و کوچک سپری کرد. برای دانلود کتاب فارسی pdf نایاب تنها رستاخیز و مطالعه چکیده کتاب ادامه صفحه دنبال کنید


جیدو کریشنامورتی کیست؟

او نویسنده کتاب‌های بسیاری بود، مانند اولین و آخرین رهایی، فقط انقلاب، تنها رستاخیز و دفتر یادداشت کریشنامورتی. بسیاری از مذاکرات و مباحثات او منتشر شده‌ است؛ آخرین بحث‌های عمومی او در مدرس، هندوستان، در ژانویه سال ۱۹۸۶ بود؛ یک ماه قبل از مرگش در خانه اش در اوهای کالیفرنیا.

مواظبت، گریز از جهان نیست؛ کنشی مجزاکننده و خودگرایانه نیست، بلکه بیشتر، فهم جهان و شیوه‌های آنست. جهان جز خوراک، سرپناه، لذات همراه با رنج‌های بی حد نمی‌تواند چیز زیادی به ارمغان آورد و مراقبه، گام نهادن به بیرون از این جهانست؛ فرد باید کاملا بیرون از آن باشد. در این صورت جهان معنایی دارد و زیبایی زمین و آسمان ابدی خواهد بود. آنگاه عشق لذت نیست؛ از این نقطه، همه کنش‌های راستین که از تنش، تضاد، جستجوی ارضای نفس و شهوت قدرت طلبی سرچشمه نگرفته‌اند، آغاز خواهند شد.

درباره کتاب تنها رستاخیز بیشتر بدانیم:

کریشنامورتی استدلال می‌کند که جوهر واقعی رستاخیز در بیداری خود به یک وضعیت بالاتر از آگاهی نهفته است. او افراد را تشویق می‌کند تا از درک محدود خود از خود فراتر رفته و سفری درونی برای خودیابی و دگرگونی را آغاز کنند. او تأکید می‌کند که رستاخیز واقعی یک رویداد یکباره نیست، بلکه فرآیندی مستمر برای کشف ماهیت واقعی خود و ریختن لایه‌های شرطی سازی تحمیل شده توسط جامعه است.

یکی از موضوعات کلیدی که در «تنها رستاخیز» بررسی شده، ایده آزادی است. کریشنامورتی نشان می‌دهد که چگونه افراد اغلب در دام ترس‌ها، وابستگی‌ها و باورهای خود می‌افتند. او خوانندگان را به زیر سوال بردن این محدودیت‌های خودساخته برمی‌انگیزد و آنها را به رهایی از اسارت گذشته دعوت می‌کند. رستاخیز، به گفته کریشنامورتی، رهایی از محدودیت‌های ذهن است که به فرد امکان می‌دهد دیدگاه جدیدی را در مورد زندگی بپذیرد.

فهرست کتاب تنها رستاخیز کریشنامورتی:

  • هند
  • کالیفرنیا
  • اروپا
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: