دانلود کتاب تنها راز موفقیت اثر جواشیم دپوسادا


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۹ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
93 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
120 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

تنها راز موفقیت کتابی تامل برانگیز است که توسط جواشیم دپوسادا نوشته شده و به اصول کلیدی که راه را برای رسیدن به موفقیت در جنبه‌های مختلف زندگی هموار می‌کنند، می‌پردازد. نویسنده قبل از هر چیز بر اهمیت داشتن چشم اندازی روشن و یک چشم انداز قوی و تزلزل ناپذیر برای موفقیت در هر زمینه‌ای تاکید می‌کند. به این ترتیب که با تجسم نتیجه دلخواه خود، خود را برای موفقیت آماده می‌کنیم. با داشتن یک چشم انداز شفاف در ذهن، ما انگیزه داریم که سخت‌تر کار کنیم و در چالش‌ها پشتکار داشته باشیم. این کتاب تکنیک‌های عملی، مانند تمرین‌های تجسمی، برای کمک به افراد برای تبدیل رویاهای خود به واقعیت را ارائه می‌دهد.

دانلود کتاب تنها راز موفقیت اثر جواشیم دپوسادا

درباره‌ی جواشیم دپوسادا:

جواشیم دپوسادا سخنران انگیزشی بود که به‌عنوان یکی از نویسندگان کتاب بیشتر شناخته شده است. جواشیم دپوسادا در 11 ژوئن 2015 درگذشت و لیسانس خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه پورتوریکو دریافت کرده بود، و دارای مدرک کارشناسی ارشد بود. دپوسادا توسط مجله در سال 2002 به‌عنوان یکی از 10 سخنران برتر حرفه‌ای اسپانیایی زبان در ایالات متحده انتخاب شد.

موفقیت راز خاصی ندارد و همین که شما این کتاب را تهیه کرده‌اید دقیقا طبق آن اصلی که از آن اسم بردیم، برای موفقیت گام برداشته‌اید. شما لذت‌های لحظه‌ای را کنار گذاشتید و با دید متفاوت‌تری به این موضوع نگاه می‌کنید و این دقیقا اصل مطلبی است که کتاب از شما می‌خواهد که با خواندن هر بخشی از کتاب زندگی خود را گسترش بدهید.

راز موفقیت :

همه ما یک بار در زندگی مطالبی درباره موفقیت خوانده‌ایم، یا فیلمی دیده‌ایم و یا در سمینارها لحظه‌ای اثر کرده است که پس از اتمام آن‌ها دقیقا نمی‌دانیم باید چگونه زندگی خود را تغیر دهیم. اما فکر می‌کنم که جواشیم دپوسادا، نویسنده این کتاب که عنوان اصلی آن ( فعلا مارشملو را نخور ) است از دیدی فوق العاده به موضوع موفقیت نگاه کرده فقط یک اصل را مورد برسی قرار داده و حتما اگر این فرد فقط این اصل را رعایت کند نتیجه فوق العاده را کسب خواهد کرد.

تنها راز موفقیت بینش ارزشمندی را در مورد اصولی که منجر به موفقیت می‌شوند را ارائه می‌دهد. این کتاب با تاکید بر اهمیت داشتن چشم انداز، باور به خود، اقدام، ایجاد شبکه پشتیبانی و بهبود مستمر، به‌عنوان نقشه راه برای دستیابی به اهداف ما عمل می‌کند. اصول ارائه شده در این کتاب اگر چه در مورد آرزوهای شخصی یا حرفه‌ای اعمال شود، می‌تواند افراد را به سمت یک زندگی موفق و پربار هدایت کند.

فهرست مطالب  کتاب تنها راز موفقیت:

  • خوردن مارشملو بی موقع با شکست خوردن هیچ فرقی ندارد
  • یک انسان موفق به قولی که می‌دهد وفادار است
  • تمرین مقاومت در برابر مارشملو
  • کارهای که افراد موفق حاضرند آن هاراانجام دهند
  • و…
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: