دانلود کتاب طلسمات دفاین


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۲ مهر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
14 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
240 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

طلسم دفاین، عملی که در فرهنگ های مختلف در طول تاریخ مورد احترام و نشان دهنده اهمیت عمیق و احترام عمیقی است که به متوفی داده می شود. در گذشته در ایران بانکی وجود نداشته است و پادشاهان ایران و بسیاری از کشورهای دیگر مسکوکات ، طلا و نقره و سایر اموال و جواهرات خود را به شکل دفن کردن در زمین و دل کوهها پنهان می کردند. هدف کتاب طلسمات دفاین بررسی جذابیت های پیرامون دفن های مسحورکننده، کشف دلایل وجود آنها و بررسی تأثیر فرهنگی و عاطفی آنها بر جامعه است.

دانلود کتاب طلسمات دفاین

معرفی کتاب طلسمات دفاین:

همانطور که میدانید پادشاهان یا به شکل نوشتن نسخه گنج مکان اصلی دفینه خود را یادداشت می کردند یا از طریق آثار سنگی مختلف بر روی زمین در ساخت و طراحی این نشانه های سنگی چنان دقتی میکردند طوریکه این آثار سالهای متمادی کاملا کاملا سالم مانده است و هنوز هم می تواند به عنوان نشانه دفینه استفاده شود. همچنین دفینه گذاران بر این معتقد بودند با طلسمات دفاین می توانند مانع از دستیابی دیگران به این دفینه ها شوند. کتاب مذکور به نام طلسم گنج پنهان می باشد که در این زمینه کاربرد دارد.

در طلسم کردن دفینه زمان ماندگاری طلسم بسته به تعیین عامل و ارجاعات او به مبادی انرژی‌های غریبه است. تفاوت مهم میان دعا و طلسم، چگونگی فعال‌سازی آنها است که دعا را به زبان مرسوم و کامل می‌نویسند، ولی در طلسم واژه‌هایی از دعا را با حروف مرموز می‌نویسند.

آیا طلسم کردن دفینه حقیقت دارد؟

بسیاری بر این باور هستند که طلسم گنج وجود ندارد و همه این موارد خرافه و خلاف واقعیت هستند. در دفینه یابی باید با استفاده از روش های اصولی و قواعد و اصول کار خود را ادامه دهید تا به نتیجه برسید و به جای تلف کردن وقت خود بر روی این موضوعات بر اطلاعات خود در زمینه باستان شناسی، زمین شناسی، فرهنگ ملل ، آثار و علائم شناسی و … بیفزایید و بی خود و بی دلیل به تخریب آتار باستانی نپردازد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: