دانلود کتاب تخم مار نوشته‌ی اینگمار برگمان


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
145 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
117 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب تخم مار، نوشته‌ی اینگمار برگمان، یک رمان تاریخی پس‌زمینه‌ای است که داستان زندگی آیدا انگلیندر، دختر معروف از خانواده‌ی اشرافی، را روایت می‌کند. داستان در دوران جنگ جهانی دوم و پس از آن روایت می‌شود. آیدا در دوران جنگ جهانی دوم به‌عنوان یکی از مأمورانی که مامور آژانس‌های فرانسه‌ی مخفی در انگلستان بود، به همراه مادر و خواهرش، به سفری به شهر کینگستون می‌رود. در آنجا آن‌ها به دنبال کشف رمز و راز و اسراری هستند که می‌تواند نقش مهمی در پیروزی نیروی متفقین در جنگ جهانی دوم داشته باشد.

دانلود کتاب تخم مار نوشته‌ی اینگمار برگمان

درباره برگمان و کتاب تخم مار :

در “سبک روایت داستان” در کتاب تخم مار، اینگمار البته باید به این مسئله که داستانی با تعداد کمی شخصیت و سختگیرانه داستان سریعاً به جلو حرکت می‌کند. این فضای سریع و فشرده شده، روایت کننده را بر این باور می‌کند که هر لحظه ممکن است آخرین اتفاق روی داده باشد و این قطعه داستان را به جایگاهی رسانده که مخاطبین را با روند داستان و شخصیت‌های آن همراه میسازد.

این کتاب دارای فضایی تاریک و مهیب است و حتما پیشنهاد می‌شود توسط علاقه‌مندان به رمان‌های تاریخی و تخیلی خوانده شود. به دلیل داشتن قابلیت‌های خاص و معرفی شخصیت‌های تاثیرگذار، می‌توان این رمان را به‌عنوان یکی از شاهکارهای ادبی معاصر تلقی کرد. این کتاب به بررسی مسائلی همچون تحقیر و حقوق بشر، قدرت و کنترل اجتماعی، تأثیرات نظام آموزشی و تربیتی، و عواقب ناشی از تفکرات افراطی و تبعیض‌آمیز پرداخته است. سبک برگمان، ساده و روان است و با توجه به مخاطبان خود، به صورت جذاب و شفاف داستان را به تصویر می‌کشد. او از زبان شخصیت اصلی داستان، مارکوس، برای روایت داستان استفاده می‌کند که باعث می‌شود خواننده با او هم‌دلی کند و احساساتش را درک کند.

 

و در آخر:

یک شب که لایعقل به خانه باز می‌گردد، با جسد «مانوئلا» روبه‌رو می‌شود و در می‌یابد که پشت تمام آینه‌های آپارتمان دوربین کار گذاشته‌اند…

هانس : … او آينده ما را تضمين خواهد کرد. نيازهايي تازه را مي انگيزد و از غرور و عظمت سخن خواهد گفت ، به جوانان شهامت خواهد داد و آنان را به سرنوشتي تازه رهنمون مي شود . آن گاه انقلاب خواهد شد و جهان به خاك وخون كشيده خواهد شد … … درست مثل تخم مار است. از زير اين پوسته نازك مي توان مار خزنده كاملي را ديد .

برای دانلود کتاب PDF تخم مار به لینک خرید این صفحه کلیک کنید

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: