دانلود کتاب واقعیت چیست؟ اثر گراهام گرین


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۲ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
5 مگابایت
تعداد صفحات
400 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
137 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

در رمان “واقعیت چیست” که در غرب آفریقا می‌گذرد تناقضات درونی جاسوسی را که کاتولیک هم هست به خوبی نشان می‌دهد؛ یعنی خودش را. گفته می‌شود خواهرش – الیزابت – او را جذب ام- آی – سیکس کرده است و سفرهای گراهام گرین به‌عنوان جاسوس در جانِ آدم‌های داستانیِ بعد از جنگ دوم جهانی آثار او دیده می‌شود.

دانلود کتاب واقعیت چیست؟ اثر گراهام گرین

در کتاب واقعیت چیست می‌خوانیم:

واقعیت چیست؟ یا عنوان داستانی است که گراهام گرین آن را در زمان جنگ نگاشته است. حوادث این داستان که در سه کتاب فراهم آمده، در افریقای غربی به وقوع می‌پیوندد. سکوبی مسئول انتظامات و حمل و نقل کالا در بندر، از قهرمانان اصلی داستان به شمار می‌آید.

محدوده کار او خلیج کوفا تا ساحل میدلی است. در این بندر کالاهای مهمی از جمله الماس به صورت قاچاق حمل می‌شود؛ بازرگانان با تطمیع و پیشنهاد رشوه سعی می‌کنند سکوبی را با خود همراه سازند، اما او حاضر به همکاری با آنان نمی‌شود .مقاومت سکوبی همچنان ادامه دارد تا این که… .

کتاب حقایق اثر گراهام گرین:

این کتاب می‌تواند کنجکاوی فکری را برانگیزد و خوانندگان را تشویق کند تا در موضوعات خاصی که علاقه‌شان را جلب می‌کند، عمیق‌تر شوند. چه کسی مجذوب اسرار کیهان شود و چه در پیچیدگی‌های رفتار انسانی غوطه ور شود، کتاب واقعیت، شعله یادگیری مادام العمر را در وجود شما روشن می‌کند.

این کتاب به‌عنوان دروازه‌ای برای روشنگری عمل می‌کند و اطلاعات قابل اعتماد و جامعی را در مورد دنیای اطراف در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد.  همچنین از طریق ارائه عینی خود با اطلاعات غلط و نادانی مبارزه می‌کند و در عین حال عمق دانش بشر را جاودانه می‌کند.

با برانگیختن کنجکاوی، الهام بخشیدن به شگفتی و ارتقای آگاهی اجتماعی، به ابزاری ارزشمند در دنیایی همیشه در حال تغییر و پیچیده تبدیل می‌شود. علاوه بر این، این کتاب به‌عنوان یادآوری اهمیت عینیت و جستجوی حقیقت است. در دنیایی که به‌طور فزاینده‌ای تحت سلطه نظرات ذهنی و سوگیری تایید است، اتکا به حقایق بسیار مهم است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: