دانلود کتاب آرامش اثر استر و جری هیکس


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۹ مهر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
5 مگابایت
تعداد صفحات
281 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
224 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

در سفر اسرار آمیز زندگیمان دائماً به دنبال پاسخی برای سوالاتمان هستیم. ما همیشه می‌خواهیم کنترل زندگیمان را بدست بگیریم اما نمی دانیم چگونه باید این کار را انجام دهیم. ما همیشه می‌خواهیم ترس هایمان را، از کوچک‌ترین آنها در مورد بدن و روابط نزدیک‌مان تا بزرگترین آنها در مورد مرگ، حکومت و جهان و حتی ترس هایی که در مورد زندگی در سیارات دیگر داریم، از بین ببریم. در کتاب آرامش اثر استر و جری هیکس دستورالعمل‌هایی وجود دارند تا بتوانید فراتر از آن ترس‌ها یا مشکلات گام بردارید و لذت‌های زندگی را تجربه کنید …

دانلود کتاب آرامش اثر استر و جری هیکس

خلاصه کتاب آرامش:

سلام، من استر هستم و مترجم ارتعاشات آبراهام. آبراهام برایم توضیح داده است که من در سطح ناخودآگاهم قادر به دریافت ارتعاشات آنها هستم. آنها به من میگویند که من این سیگنالها را مانند سیگنال‌های رادیویی، در سطح ناخودآگاه دریافت و سپس آن را به معادل واژه‌ای ترجمه می‌کنم. آنها می‌گویند که من پل ارتباطی بین دنیای مادی که خودم در آن قرار دارم و دنیای غیر مادی که آنها در آنجا به سر می‌برند، هستم.

آنها در آغاز کار دریافت ارتعاشات به من گفتند که مترجم بسیار خوبی برایشان هستم چون عقاید و نظرات قدرتمندی که بخواهد مانع از این شود که پیام آنها را به وضوح دریافت کنم نداشتم. این بدان معنی نیست که من در ذهنم هیچ چیزی نداشتم بلکه من در برابر هیچ چیزی مقاومت نشان نمی‌دادم من اکثر اوقات با جریان زندگی حرکت می‌کردم و در نتیجه وقتی اولین ارتباطم را با آبراهام برقرار کردم از نظر ارتعاشی در وضعیت بسیار خوبی قرار داشتم.

آبراهام توضیح داده است که هر کسی توانایی دریافت اطلاعات را از دنیای غیر مادی دارد. همان‌طور که همه ما این توانایی را داریم که موسیقی زیبایی بنوازیم یا نقاشی زیبایی بکشیم برای همه ما مقدور است در هر زمانی که بخواهیم از دنیای مادی با فراتر بگذاریم و درست همان‌طور که افراد مختلف برداشتهای متفاوتی از موسیقی یا هنر دارند به روشهای بسیار متنوعی هم می‌توانند انرژی دنیای غیر مادی را تفسیر کنند به همین دلیل ما همیشه ترجمه‌هایی که از ارتعاشات آبراهام داریم را آبراهام – هیکس می‌نامیم، تا بین این ترجمه و ترجمه هر شخص دیگری تمایز قائل شویم …

معرفی کتاب آرامش جری هیکس:

کتاب آرامش یکی از کتابهای نوشته شده توسط استر هیکس و جری هیکس می‌باشد، استر هیکس متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ یک سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است. او ۹ کتاب را با همسرش جری هیکس همکاری کرده‌است، کارهای زیادی را دربارهٔ قانون جاذبه ارائه کرده‌است.

این کتاب اعتماد به نفس تان را چنان بالا می‌برد که احساس خواهید کرد ابزار نامحدودی در دست دارید که به کمک آن می‌توانید در هر موقعیتی که پیش می‌آید موثر عمل کنید. در اثر این اعتماد به نفس، شما متوجه می‌شوید که هر کاری را می‌توانید انجام دهید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: