دانلود کتاب کف بینی چیرو PDF فارسی

امتیاز 4.28 ( 25 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۱ مرداد ۱۴۰۰
نوع فایل
PDF
حجم فایل
4 مگابایت
تعداد صفحات
180
دسته بندی
تعداد بازدید
9451 بازدید
۱۶,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

کَف‌بینی گونه‌ای طالع‌بینی است که با استفاده از آن می‌توانید با دیدن خطهای کف دست کسی، از سرنوشت، آینده، گذشته و اخلاق شخص آگاهی یابند. چیرو یکی از سرشناس ترین فال بین های جهان بوده که اغلب فال بینهای جهان نیز به وی مراجعه کرده و از پیشگویی های وی بهره می بردند. این شخص در سالهای پیری به ناگاه از کار فال بینی دست کشیده و انزوا را پیشه خود ساخت. او بعد از سالها معلوم نمود که هدف خاصی را در این نوع انزوا نشینی تعقیب می کرده است. او توانسته بود کتاب های ارزشمندی را به جهانیان تالیف  کرده و عرضه نماید. از جمله این کتاب ها می توان به کتاب کف بینی چیرو یا فال بر اساس خطوط دست اشاره کرد.

دانلود کتاب کف بینی چیرو

آیا یادگیری کف بینی چیرو برای همه ممکن است؟

ناگفته نماند که چیرو فال بینی ساده و یا معمولی نبوده و تنها در مسایل عادی از جمله ازدواج و یا مسایل مالی و شغلی آینده نگری نمی کرد. در واقع آینده نگری و بیان آینده انسان ها برایش موهبتی بود که به طریقی برایش هدیه شده  و از مسیر چیزهایی را آشکار کرد که در زمان خود و بعد از آن نیز حیرت جهانیان را به خود جلب کرد.

او می گفت که هرکسی می تواند آینده نگر باشد.زیرا خداوند به انسان ها عقل و فراست داده و اگر انسان بتواند می تواند از طریق همین عقل و جهاز مختلف آن مسیر زندگیش را آنگونه که امروز شروع کرده، در آینده تشخیص دهد.

او پس از اینکه کار و اهدافش را آشکار کرد، مشخص نمود که سالیان سال گرچه در خدمت به مردم و از طری بیان آینده آنها تلاش نموده است، خود اقناع نشده و آنرا دلیلی بر خدمت واقعی به مردم نشمرده بود. چیرو می دانست که به پایان خط رسیده و دیگر عمری برایش باقی نیست که خود را تنها در راستای بیان آینده وقف نماید و بدین جهت در صدد آن بود که به نحوی آنچه را که در نظرش بود برای همیشه برای آیندگان به یادگار بگذارد.

 

نمونه ای از مطالب کتاب کف بینی چیرو

خط سلامتی از زیر انگشت کوچک شروع شده و خود را آشکار می نماید. ادامه این خط به سمت وسط کف دست بوده و از آنجا تا خط حیات یا عمر ادامه می یابد.

کف بینی چیرو

 

اگر خط عمر و زندگی اطراف انگشت شست را به صورت زنجیری احاطه کرده باشد و خط صحت و سلامتی نیز ضعیف و منقطع دیده شود، نشان از ضعف بنیه و ناتوانی جسمانی فرد دارد.

چنین انسانی تا پایان عمر مسلما با انواع بیماری دست به گریبان خواهد بود

کف بینی و فال بینی از روی کف دست چیرو
کف بینی و فال بینی از روی کف دست چیرو

تشخیص سن افراد به روش کف بینی

تشخیص سن افراد به روش کف بینی چیرو

همچنین شاید این مطالب را بخواهید بخوانید:

رازهای نهان دست انسان

دانلود مجموعه 180 کتاب علوم غریبه

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: