سوالات متداول

دوستان و همراهان عزیز سایت کتاب نایاب : برای پرداخت انلاین و دانلود نیاز به ایمیل و رمز دوم(رمز پویا) کارت بانکی می باشد.
اگر شما ایمیل یا رمز دوم ندارید از یکی از راههای زیر استفاده کنید:

  • الف – پرداخت کارت به کارت هزینه کتاب یا خدمات به شماره کارت بانک ملی: 6037997413488363 بنام رضا قره باغ (پس از پراخت لطفا از تلگرام اطلاع دهید تا سریعا فایل در اختیار شما قرار بگیرد)
  • ب – اگر رمز دوم دارید و ایمیل ندارید، می توانید در هنگام سفارش در بخش ایمیل این ایمیل را وارد کنید: test@gmail.com ، پس از پرداخت، بصورت خودکار  لینک دانلود نمایش داده خواهد شد و میتوانید دانلود کنید.

سوالات پر تکرار:

بعد از پرداخت چطور فایل را دانلود کنم؟

بعد از پرداخت وجه شما میتوانید به ۳ روش فایل مورد نظر را دانلود بفرمایید:

بعد از پرداخت، سایت به طور خودکار شما را به صفحه دانلود هدایت خواهد کرد و شما میتوانید فایل را دانلود کنید.
یک ایمیل حاوی اطلاعات خرید به همراه لینک دانلود به شما ارسال شده است. با مراجعه به ایمیل خود میتوانید فایل مورد نظر را دانلود بفرمایید. (اگر ایمیلی به شما ارسال نشده است پوشه اسپم ایمیل خود را هم چک کنید)
شما میتوانید با ساختن یک حساب کاربری در سایت به همه فایلهای خریداری شده خود به صورت مادام العمر دسترسی داشته باشید و هر موقع خواستید آنها را دانلود کنید. برای ساخت حساب کاربری اینجا را کلیک کنید. در قسمت “دانلودها” در حساب کاربری میتوانید فایلهای خود را مشاهده بفرمایید و دانلود کنید.

 

پول از حساب من کم شد ولی سایت خطای تراکنش داد. چه کار کنم؟

بعضی مواقع فرایند خرید شما با خطا مواجه میشود که در این صورت پیامی مانند “خطا در تراکنش” یا امثال آن را خواهید دید. در این صورت اگر پولی از حساب شما کم شده باشد معمولا تا ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اگر طی این مدت وجه به حساب شما برنگشت از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

 من ایمیل (جیمیل) ندارم، چطور خرید کنم؟

دوستانی که ایمیل ندارند توجه کنند که ایمیل صرفا برای دریافت یک نسخه از لینک دانلود و دریافت فاکتور است و بدون ایمیل هم میتوانید فایل مورد نظر را خریداری کنید و بعد از پرداخت دانلود بفرمایید. در صورت نداشتن ایمیل، یک ایمیل تستی وارد کنید مانند: test@gmail.com

 

فایل را دانلود کردم اما در باز کردن آن با گوشی موبایل مشکل دارم

همه فایل هایی که در سایت ما قرار داده می شوند به صورت پی دی اف هستند. برای باز کردن فایلهای pdf در گوشی خود به برنامه پی دی اف خوان نیاز دارید.

خرید از سایت برایم مشکل است. چه کار کنم؟

فرایند خرید در سایت بسیار ساده است. با این حال شما میتوانید با کارت به کارت کردن هزینه کتابها را از طریق تلگرام دریافت کنید. برای این کار از طریق تلگرام شماره 09224880594 در ارتباط باشید.

 

آیا همه کتابهای سایت پولی هستند؟
نخیر. بسیاری از کتابها در سایت به صورت رایگان ارائه شده اند که اکثر این کتابها در قسمت کتابهای رایگان منتشر شده اند.

 من کد تخفیف میخواهم
همه کدهای تخفیف سالانه، مناسبتی و غیره در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی میشوند. برای اطلاع از کدهای تخفیف از صفحه اصلی دیدن بفرمایید.

 آیا امکان تحویل کتابها به صورت سی دی یا دی وی دی است؟
بله. برای این امر از طریق فرم تماس یا تلگرام شماره 09224880594 در تماس باشید.

 آیا آرشیو همه کتابهای علوم غریبه یا کتابهای دیگر در سایت موجود است؟
نخیر. تعداد کتابها بسیار زیاد است و به همین دلیل امکان منتشر کردن همه آنها در سایت امکان پذیر نیست. برای دریافت سایر کتابها از طریق تلگرام شماره 09224880594 در ارتباط باشید.