دانلود مقاله انواع نسخه در دفینه یابی و گنج یابی

امتیاز 2.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱ آبان ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
9 صفحه
تعداد بازدید
137 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

در گنج یابی و دفینه یابی با نسخه و کروکی و نقشه های گنج و دفینه میتوان به راحتی به گنج و دفینه و زیرخاکی و سکه های عتیقه رسید. بر روی نسخه و نقشه گنج و دفینه همه جزئیات مشخص شده از انواع تله های فیزیکی و طلسمات گرفته تا خیلی چیزهای دیگر. در مقاله انواع نسخه در دفینه یابی و گنج یابی اطلاعات و مطالبی را درباره انواع نسخه و نقشه و کروکی گنج و دفینه در گنج یابی و دفینه یابی را مشاهده خواهید کرد.

انواع نسخه در دفینه یابی و گنج یابی

نسخه و طلسم گنج:

بسیاری از دفینه ها از طریق آثارشناسی و کشف رمز اثار سنگی یا طبیعی توسط کارشناسان و آثارشناسان پیدا می شوند و بسیاری دیگری از طریق نسخه های وزیری یا شاهی .کسانی که با نسخه به دنبال گنج رفته اند می دانند در کار با نسخه ها مهمترین کار انطباق نسخه با مکانی که به آن اشاره می کند است.

گنج نامه ها اکثرا روی سنگ است و بعد از آن به ترتیب روی پوست آهو و پوست گاو و گنج نامه های مهم که درباری بوده است بعد از سنگ بیشتر روی پوست کرگدن میباشد. ولی اکثر گنج نامه ها روی سنگ یشم حکاکی میشده است.

بیشتر نوشته های روی پوست را داغ میکردند و جوهر های مخصوصی بود که قابل شستشو بود و آب آنها را از بین نمیبرد که اکثر نوشته های روی پوست با این جوهر نوشته میشده است.
بعضی اوقات نوشته هائی رو میبینم روی پوست که با خون نوشته شده است.

طلسم دفاین:

طلسم یعنی وهم و خیال در سیستم طلسم از اجرام سماوی با ماده زمینی استفاده می شود طوری این دورا با هم سینک میکنن که مثل یک سیستم الکتریکی هوشمند عمل می کند و شما می توانید با استفاده از کلمات عربی ایجاد نویز یا پارازیت در این سیستم کنید در سیستم دزدگیر که نور مادن قرمز یا مادون بنفش بر روی اجسام می اندازد و در صورت شکسته شدن نور سیستم عمل می کند و آژیر به صدا در می آید این سیستم نیز وقتی بدون خواندن دعا یا کلید وارد آن شوید عمل می کند و شما با انواع طلسم برخورد خواهی کرد.

چیزهایی که طلسم را از کار می اندازد عبارتند از 1-دعای مخصوص همان طلسم که در نسخه یا سند نوشته شده است. 2- دعای معروق چهل قاف3 آیات مبارکه 4 قل وبه ویژه آیات مبارک آیه الکرسی و ادعیه و آیات دیگر

مقاله انواع نسخه در دفینه یابی و گنج یابی :

در نسخه ها، رودخانه ها و چشمه های موجودکه به عنوان نشانه بکار می روند نقش حیاتی دارند، مسئه دیگر نقطه روبروی جایی که چشمه ها و یا رودخانه ها شیب دارند و  آب به پایین سرازیر می شود و محل اتصال دو رود به هم  است. در دوران باستان منابع آبی از جمله نهرها و… بسیار مد نظر بوده پس درجایی که می خواهید حفاری کنید به این گونه مناطق توجه ویژه ای کنید.

نهرها، منابع آبی، چشمه ها و… ممکن است طی سالیان دراز خشکیده باشند و یا مکانشان عوض شده باشد پس باید به این نکته توجه ویژه ای نمود. رودخانه هایی که در نسخه به آنها اشاره شده معمولا از کوه به پایین و یا از جای مرتفع به پایین سرازیر می شوند. معمولا رودخانه شما را به منطقه ای که نشان بعدی هست خواهد رساند. این نکته در نسخه ها و در منطبق نمودن آنها به شما سرنخ های مهمی می دهد….

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: