دانلود کتاب هنر ستاره بینی زناشویی نوشته‌‌ی گایاتری دوی واسودو


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۵ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
8 مگابایت
تعداد صفحات
103 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
233 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

نقش طالع بینی در زندگی زناشویی انسان‌ها برای قرن ها موضوع مورد توجه و بحث بوده است. طالع بینی مطالعه حرکات و موقعیت اجرام آسمانی و این باور است که این حرکات می‌تواند بر رفتار و ویژگی‌های شخصیتی انسان تأثیر بگذارد. در حالی که برخی ممکن است طالع بینی را صرفاً خرافه تلقی کنند، بسیاری از افراد و زوج‌ها ارزشی در به کار بردن اصول طالع بینی در زندگی زناشویی خود یافته‌اند. کتاب هنر ستاره بینی زناشویی به بررسی نقش طالع بینی در ازدواج و تأثیر آن بر جنبه‌های مختلف رابطه زوجین می‌پردازد.

دانلود کتاب هنر ستاره بینی زناشویی نوشته‌‌ی گایاتری دوی واسودو

کتاب هنر ستاره بینی زناشویی :

طالع بینی می‌تواند در نزدیک کردن دو فرد به یکدیگر نقش داشته باشد. مردم اغلب برای تعیین سازگاری خود با شریک بالقوه به طالع بینی روی می‌آورند. اخترشناسان با تجزیه و تحلیل نمودار تولد خود، می‌توانند سازگاری دو فرد را بر اساس موقعیت سیاره‌ای آنها ارزیابی کنند.

این شیوه می‌تواند بینشی را در مورد اینکه چگونه شخصیت آنها ممکن است مکمل یکدیگر باشد، ارائه دهد و اطلاعات ارزشمندی برای کسانی باشد که به دنبال یک ازدواج طولانی مدت و سازگار هستند.

همچنین ستاره شناسی می‌تواند راهنمایی و درک را در ازدواج فراهم کند. با مطالعه موقعیت سیارات در زمان ازدواج یک زوج، اخترشناسان می‌توانند بینش‌هایی را در مورد نقاط قوت و چالش‌هایی که احتمالاً به‌عنوان یک زوج با آن روبرو هستند ارائه دهند.

شیوه‌های برقراری یک ارتباط سالم:

در کتاب هنر ستاره بینی زناشویی با شیوه‌های برقراری یک ارتباط سالم و چگونگی حفظ آن آشنا خواهید شد و خواهید آموخت که برای ایجاد یک ارتباط صمیمانه و به دور از نزاع چه کارهایی لازم است. ایده‌هایی که در این کتاب ارائه می‌شوند حرکتی بنیادین از کار کردن بر روی خودتان یا رابطه‌تان به سوی آوردن تغییرات مثبت است.

این کتاب درباره‌ی کشف روش جدید دیدن است، روش جدید نگاه کردن به خودتان، زندگی‌تان و روابط‌تان. این اثر شما را ملزم می‌کند که عقاید بسیار ساده‌ای را بیاموزید که می‌توانند روش برقراری ارتباط و طرز فکرتان نسبت به زندگی را تغییر دهند.

در این کتاب که از سه ایده کلی برای تحول روابط و حتی جهانبینی شما تشکیل شده است، ابتدا با عنوان «خلق پایگاهی برای رابطه‌ای جادویی» آشنا می‌شوید تا بتوانید از حادث شدن رخداد جدید و تحولی نو در زندگی‌تان حمایت کنید. سپس در فصول بعدی به مطالب و سرفصل‌های جنجالی و بحث‌برانگیزی اشاره می‌کند که همواره بر سر آن‌ها تفاوت نظرهایی وجود داشته است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: