دانلود تقویم نجومی سال 1402 PDF منجم باشی (گلپایگانی)

امتیاز 4.05 ( 633 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۵ فروردین ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
12 مگابایت
تعداد صفحات
32
دسته بندی
تعداد بازدید
102047 بازدید
۱۳,۰۰۰ تومان ۱۷,۰۰۰ تومان

دانلود تقویم نجومی سال 1402  تقویم قمر در عقرب، جفت شدن دو ستاره روزهای قمر در عقرب در سال 1402 همه و همه را در این PDF می توانید بصورت یکجا دانلود کنید.

تقویم همسران نداریم

دانلود تقویم نجومی سال 1402 PDF
دانلود تقویم نجومی سال 1402 PDF

تقویم نجومی 1402 چیست و به چه دردی می خورد:

تقوم نجومی با طالع بینی اسلامی برای شما مشخص می کند که کدام روزها برای کدام کارها خوش یمن و عاقبت بخیر است و کدام روزها برای کدام کارها بد یمن (نحس) است سعد و نحس بودن ایام در قرآن هم آمده و از قدیم الایام هم زمان قمر در عقرب معروف است.

تقویم همسران نداریم

تطبیق احادیث با دقیق ترین محاسبات نجومی بر ایام سال و استخراج زمان های مناسب برای عقد، عروسی، انعقاد نطفه، مسافرت، تجارت، و انجام کارهای اساسی و دائمی در زندگی می باشد. تقویم ازدواج، زناشویی، تقویم قمر در عقرب، جفت شدن دو ستاره روزهای قمر در عقرب در سال 1402 همه و همه را در این PDF می توانید بصورت یکجا دانلود کنید.

 

تقویم نجومی مرحوم منجم باشی شیرازی یا تقویم نجومی سرالعجائب چیست؟

تقویم جلالی ملک‌شاهی که توسط دانشمند بزرگ حکیم عمر خیام نیشابوری و با فرمان خواجه نظام‌الملک در زمان سلطان جلال‌الدین ملک‌شاه سلجوقی پایه‌گذاری شد، اساس تقویم حسین جانقربانی است.

در حقیقت، حسین جانقربانی با تکمیل تقویم جلالی ملک‌شاهی، تقویم سرالعجایب را ارائه نمود. تقویم نجومی سرالعجائب شامل دو بخش بوده که عبارتند از تقویم شمسی جدید که همان نوروز جلالی حسینی می‌باشد و تقویم قمری جدید که در حال تکمیل است.

در واقع، حسین جانقربانی یک تقویم نجومی ایرانی-اسلامی تهیه کرده است که شامل لحظه تحویل سال، طالع‌بینی اسلامی، اوقات شرعی، رویدادهای نجومی، موقعیت سیارات در صور فلکی، وضعیت رویت‌پذیری هلال ماه‌های قمری و دیگر اطلاعات خواندنی نجومی است.

گاه‌شمار نجومی حسین جانقربانی با طالع‌بینی اسلامی مشخص می‌کند که چه روزهایی برای انجام چه کارهایی خوش‌یمن (سعد) است و کدام روزها برای کدام کارها بد‌شگون (نحس) است. در قرآن نیز نحوست و مبارک بودن برخی ایام ذکر شده است و به همین دلیل فقهای اسلام نیز این موضوع را تأیید کرده‌اند.

در پایینتر می توانید نظر آیت الله مکارم شیرازی را هم ببینید. با تقویم نجومی 1402 می توانید برای کارهایتان روزهای خوش یمن و با برکت را انتخاب کنید و درصد موفقیت خود را در هر کاری بالا ببرید.

دانلود تقویم نجومی سال 1400 PDF

 

محتویات تقویم نجومی سال 1402 (مرحوم منجم باشی شیرازی)

تقویم همسران نداریم

دانلود تقویم نجومی 1402 شامل طالع بینی اسلامی، اعلام خوش یمنی یا بد یمنی کارها، ازدواج، درمان را در تاریخ و روزهای مختلف سال، اوقات شرعی و … در تقویم نجومی 1402 با طالع بینی اسلامی دقیقآ مشخص شده که چه روزهایی برای:

 • ازدواج
 • معالجه
 • ساخت و ساز
 • زناشویی
 • مسافرت
 • فعالیت های آموزشی
 • کشاورزی
 • نقل مکان
 • خلاصه هر کار اساسی که می خواهید انجام دهید را با کمک تقویم نجومی می توانید تعیین کنید که دقیقآ چه روزی آنرا شروع کنید تا خوش یمن و با برکت باشد چه روزهایی قمر در عقرب است کدام روزها دو ستاره جفت شده و خوش یمن است
تقویم 1402 روزهای خوش یمن و نیکو و روزهای قمر در عقرب
تقویم 1402 روزهای خوش یمن و نیکو و روزهای قمر در عقرب

در تقویم نجومی 1402 رویدادهای نجوم و کواکب در سال 1402 و آشنایی با بروج مختلف و رویدادهای نجومی علوم غریبه در سال 1402 را خواهید دید.

با طالع بینی اسلامی دقیقآ مشخص شده که چه روزهایی برای ازدواج ، معالجه، ساخت و ساز، زناشویی، مسافرت، فعالیت های آموزشی، کشاورزی، نقل مکان و خلاصه هر کار اساسی که می خواهید انجام دهید را با کمک تقویم نجومی می توانید تعیین کنید که دقیقآ چه روزی آنرا شروع کنید تا خوش یمن و با برکت باشد چه روزهایی قمر در عقرب است کدام روزها دو ستاره جفت شده و خوش یمن است

در همین تقویم دقیقا جدول بندی شده و مشخصآ عنوان شده که فلان روز برای فلان کار مناسب تر است. در تقویم نجومی 1402 رویدادهای نجوم و کواکب در سال 1402 و آشنایی با بروج مختلف و رویدادهای نجومی علوم غریبه در سال 1402 را خواهید دید

شاید برخی ایام سعد و نحس را خرافات بدانند اما کسانی که آشنایی مختصری هم با علوم غریبه دارند به خوبی می دانند که ایام خوش یمن و با برکت (سعد) و ایام نحس (شگون دارد) اینقدر از طرف بزرگان علما روایت شده که نیازی به تاکید مجدد ندارد

تقویم همسران نداریم

اشاره به ایام سعد و نحس در قرآن

در آیات قرآن تنها در دو مورد اشاره به “نحوست ایام” شده است: یکى در آیه 19 سوره قمر و دیگرى در آیه 16 سوره فصلت که درباره ماجراى قوم عاد سخن مى گوید در آنجا مى خوانیم:

فارسلنا علیهم ریحاً صرصراً فى ایام نحسات:مانند بادى سخت و سرد در روزهاى شومى بر آنها مسلط ساختیم.

در نقطه مقابل، تعبیر “مبارک” نیز در بعضى از آیات قرآن دیده مى شود، چنانکه درباره شب قدر مى فرماید انا انزلناه فى لیلة مبارکة “، “ما قرآن را در شبى پر برکت نازل کردیم” “نحس” در اصل به معنى سرخى فوق العاده افق است که آنرا به صورت “نحاس” یعنى “شعله آتش خالى از دود” در مى آورد، سپس به همین مناسبت در معنى “شوم” به کار رفته است.

به این ترتیب قرآن جز اشاره سربسته اى به این مسئله ندارد، ولى در روایات اسلامى به احادیث زیادى در زمینه “نحس و سعد ایام” برخورد مى کنیم که هرچند بسیارى از آنها روایات ضعیف است و یا احیانا آمیخته با بعضى روایات مجعول و خرافات است، ولى همه آنها چنین نیست، بلکه روایات معتبر و قابل قبولى در میان آنها بدون شک وجود دارد، چنانکه مفسران نیز در تفسیر آیات فوق بر این معنى صحه نهاده اند.

شامل طالع بینی اسلامی, اوقات شرعی به افق همه استانهای کشور. رویدادهای نجومی, موقعیت سیارات در صور فلکی وضعیت رویت پذیری هلال ماههای قمری و اطلاعات خواندنی نجومی زمان تحویل سال 1401 هجری شمسی استخراج : دانشمند معظم آقای مصطفی گلپایگانی کارشناس ارشد نجوم همکار استاد منصور نجومی این مرحوم منجم باشی شیرازی

مژده: با دانلود این فایل تقویم نجومی سال گذشته و کتاب اسماء ادریسی را می توانید بصورت رایگان دریافت کنید

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: