دانلود کتاب رمز گشایی از 380 علامت گنجیابی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۵ مهر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
13 مگابایت
تعداد صفحات
118 صفحه
تعداد بازدید
214 بازدید
۱۹,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

کتاب رمز گشایی از 380 علامت گنجیابی یک کتاب به زبان فارسی کامل و جامع در قالب 118 صفحه نفیس تقدیم به همه باستان شناسان و دانشجویان رشته باستان شناسی که علاقه مند به رمزیابی و رمزگشایی آثار و نشانه ها و علامت های گنج و دفینه می باشند. کتاب رمز گشایی از 380 علامت گنجیابی یکی از بهترین کتابهای الکترونیکی pdf در زمینه روشهای پیدا کردن رمز و رمزگشایی زیرخاکی و سکه های قدیمی در زیر زمین و گنج یابی و دفینه یابی در ایران می باشد.

این کتاب به زبان عربی می باشد

دانلود کتاب رمز گشایی از 380 علامت گنجیابی

کتاب رمز گشایی از 380 علامت گنجیابی:

اگر علاقه مند به گنج یابی و دفینه یابی هستید حتما ابن کتاب را دانلود و مطالعه کنید. همه چیز درباره علوم غریبه اولین مرجع و منبع رمزگشایی آثار علائم، نمادها، نشانه ها و اسرار دفینه ها در این کتاب نهفته است.

این کتاب به زبان عربی می باشد

آثار و علائم دفینه:

ماهی، درختان کهنسال، بت خانواده، شیر، جای پا، شکل چارق یا کفش، نماد دنده و قفسه سینه انسان، خرس و خرس لنگان، زرافه، اردک، غاز، نهنگ و بچه نهنگ، تبر، عصا، جغد، سنگ سواری، کوزه های خالی، اتاق های خالی، صلیب، علامت ضربدر، انبردست، چکش، کلنگ، گل، گل آفتابگردان، زن لخت، زن حامله، خط و خطوط، چوپان و گوسفندانش، سنگ حکاکی شده به شکل جدول چهار خانه، سنگ آسیاب، سنگ سوراخ شده یا دوربین سنگ، شتر، چنگال مخصوص بلند کردن بسته علوفه و یونجه، اژدها، خوک و بچه هایش، دست، الاغ، زین، فیل، آهو گوزن، چشم، خورشید، کبوتر…

رمزگشایی آثار:

به این ترتیب یافتن معنی و مفهوم آثار بجا مانده از تمدنهای گذشته سالها مورد بحث و بررسی باستان شناسان قرار گرفته و در بعضی از آثار و علائم نشانه دفینه به نتیجه هایی هم رسیدند.

نمیتوان تمام این آثار و علائم بجا مانده از تمدنهای گذشته را نشانه گنج و دفینه دانست و این کاملا اشتباه است که هر علامتی نشانه گنج است. موارد استثنا همیشه بوده هست و خواهد بود. بسیاری از این آثار و علائم نشانه دفینه نیست و مساله ایی که ما باید در اینجا به آن توجه کنیم این است که کدام یک از این آثار وعلائم یقینا نشانه دفینه است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: