دانلود کتاب هفت بدن،هفت چاکرا اثر اشو |PDF فارسی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۱ مهر ۱۴۰۰
نوع فایل
PDF
حجم فایل
5مگابایت
تعداد صفحات
62 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
2150 بازدید
۲,۰۰۰ تومان

 

کتاب هفت بدن،هفت چاکرا راجنیش چاندرا موهان جاین (اشو ) (به هندی: रजनीश चन्द्र मोहन जैन) (زادهٔ ۱۱ دسامبر ۱۹۳۱ – درگذشتهٔ ۱۹ ژانویه ۱۹۹۰) معروف به آچاریا راجنیش و باگوان شری راجنیش و تازه‌تر اُشو؛ عارف، فیلسوف، گورو، آموزگار هندی و رهبر جنبش راجنیش بود که در طول زندگی خود به‌عنوان یک عارف بحث‌برانگیز و رهبر جنبشی جدید مورد توجه قرار گرفت. اشو همواره بر اهمیت مراقبه، ذهن آگاهی، عشق، جشن، شهامت، خلاقیت و شادی باکیفیت تأکید می‌کرد که به عقیدهٔ او با باور به نظام‌های اعتقادی و سنت‌های دینی و همچنین با جامعه‌پذیری سرکوب شده‌اند.

دانلود کتاب های اشو PDF

رمان هفت بدن هفت چاکرا مجموعه ای از سخنان اشو عارف معاصر هندی است. این رمان در اصل حاوی سه خطابه ی بلند از خطابه های اشو شامل «هفت بدن هفت چاکرا»، «رویاهای هفت بدن» و «هفت در نفس» است. درونمایه های هر سه گفتار نه تنها نزدیک به هم، که در حقیقت مکمل یکدیگرند. این سه، به نوعی تبیین نکات کلیدی و وجوهی از آن ممارست معنوی و روحانی سختند که جان و ضمیر هند و «برای رهیدگی از وجدان من (نفس) کور… و نیل به قطب دیگر روان» از طریق مراقبه و یوگا پی میگیرد.

خلاصه رمان هفت بدن و هفت چاکرا

کتاب هفت بدن هفت چاکرا از بدن مادی شروع کن. آن وقت، هر مرتبه دیگری به رویت گشوده میشود. لحظها ی که روی اولین بدن کار میکنی، نگاههای گذرایی به دومین بدن داری. لحظه به لحظه نسبت به آن آگاه باش. نه تنها آگاهی نسبت به بیرون؛ از درون هم میتوانی به همان نحو نسبت به بدنت آگاه شوی. من میتوانم از دستانم، به محض دیدن آنها، آگاه شوم؛ اما یک حس درونی هم هست.

وقتی چشمان را میبندم، دستهایم دیده نمیشوند؛ ولی هنوز هم یک احساس درونی از بودن چیزی در آنجا وجود دارد. بنابراین از بدنت تنها به همان صورت که از بیرون دیده میشود، آگاه نباش؛ این نمیتواند تو را به درون هدایت کند.

دانلود کتاب هفت بدن و هفت چاکرا

بخشی از کتاب 7 بدن و 7 چاکرا

در 7 بدن 7 چاکرا نخستین مانع آنست که اگر مراقبه کننده صرفا به سامان طبیعی چیزها تسلیم شود نمی تواند به امکان غایی بدن مادی اش دست یابد و در نقطه اغاز راکد می ماند. دریک سوی یک نیاز وجود دارد و در سوی دیگر یک سرکوب که نمی تواند موجب پیکار جوینده با میل جنسی خود شود.سرکوب مانعی است بر سر راه مراقبه این سد نخستین چاکراست.دگرگونی نمی تواند با سرکوب حاصل شود.

کتاب های مرتبط با این موضوع عبارتند از کتاب کف بینی چیرو ، کتاب انرژی درمانی حسن رهبرزاده

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: