دانلود کتاب نحوه احضار 100 پری در یک شب( سر اکبر1)


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۵ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
8 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
267 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

پریان، موجودات اثیری و جادویی هستند که برای قرن‌ها تخیل انسان را مجذوب خود کرده‌اند. در حالی که برقراری ارتباط با این موجودات دست نیافتنی ممکن است دلهره‌آور به‌نظر برسد، افسانه‌ها و باورهای بی‌شماری به چندین آیین و شیوه اشاره می‌کنند که می تواند شانس شما را برای احضار موفق پری‌ها افزایش دهد. کتاب نحوه احضار 100 پری در یک شب ترجمه یک کتاب عربیست که در آن نحوه احضار 100 پری در یک شب به شما آموزش داده می‌شود.

دانلود کتاب نحوه احضار 100 پری در یک شب( سر اکبر1)

احضار پریان:

با قلبی سرشار از قدردانی و احترام به قلمرو پریان و به مراسم احضار نزدیک شوید. وجود آنها را تصدیق کنید و از حضورشان صمیمانه قدردانی کنید. صحبت کردن یا نوشتن یک نامه تشکر از صمیم قلب می‌تواند یک ارتباط قوی بین شما و قلمرو پریان ایجاد کند.

قبل از احضار پری، تکنیک‌های مدیتیشن و تجسم را تمرین کنید تا ذهن خود را آرام کنید و قلب خود را به روی انرژی‌های عرفانی اطراف خود باز کنید. حضور پری‌ها، بال‌های ظریف و انرژی درخشان آنها را تجسم کنید. این حالت از قصد متمرکز به جذب پری‌ها و پر کردن شکاف بین قلمرو انسان و پری کمک می‌کند.

احضار پری نیاز به صبر و ذهن باز دارد. ممکن است طول بکشد تا ارتباط شما آشکار شود. صبور باشید و برای دریافت نشانه‌ها، زمزمه‌ها یا پیام‌های ظریف از قلمرو پریان آماده باشید. به شهود خود اعتماد کنید و پذیرای شگفتی‌های دنیای عرفانی باشید.

در مقدمه کتاب نحوه احضار 100 پری در یک شب:

در این مقاله که نحوه احضار 100 پری را با تمام قواعد و آداب آموزش می‌دهم ترجمه‌ای از یک کتاب عربیست. که حتی نحوه احضار 100 پری در کتاب مجربات ابن سینا به‌طور خلاصه اشاره‌ای شده ولی نه با دستور و قواعد آن.

هشدار:

هرگونه عواقب ناشی از این احضار مسئولیت آن با خود شخص خود شماست و هیچ کس در قبال استفاده از این احضار مسئول نمی‌باشد. پس اگر چنانچه بنیه ضعیفی و یا ترس دارید و یا به‌صورت ناخواگاه از ترس شدید ذکر بسم الله را به زبان می‌آورید به هیچ عنوان این عمل را انجام ندهید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: