دانلود کتاب هیپنوتیزم عملی نوشته‌ی محمدحسین مدرس نهاوندی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۸ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
112 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
230 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

انجام هیپنوتیزم، یک حالت روانی است که با تمرکز و تلقین پذیری بیشتر مشخص می‌شود و مدت‌هاست که محققان، درمانگران و افرادی را که به دنبال رشد شخصی هستند مجذوب خود کرده است. توانایی القای هیپنوتیزم و تأثیرگذاری بر دیگران از طریق هیپنوتیزم می‌تواند به‌طور قابل توجهی بر روابط شخصی، تعاملات حرفه‌ای و رفاه ذهنی فرد تأثیر بگذارد. کشف هنر هیپنوتیزم نیازمند دانش، تمرین و درک اخلاقی است. در کتاب هیپنوتیزم عملی ده جنبه اساسی یادگیری انجام هیپنوتیزم بررسی می‌شود تا درک اساسی از این مهارت را ارائه دهد.

دانلود کتاب هیپنوتیزم عملی نوشته‌ی محمدحسین مدرس نهاوندی

کتاب هیپنوتیزم عملی:

قبل از پرداختن به تمرین هیپنوتیزم، درک اصول اساسی که زیربنای این تکنیک است بسیار مهم است. آشنایی با مفاهیمی مانند ضمیر ناخودآگاه، تلقین پذیری و حالات خلسه در ایجاد درک جامع از هیپنوتیزم ضروری است؛ از این رو هیپنوتیزم حوزه وسیعی است که روش‌ها و کاربردهای مختلفی را در بر می‌گیرد.

با وضعیت فعلی اگر کسی معتقد نشود که همه کس می‌تواند از عجائب علم هیپنوتیزم بهره‌مند شود از جهالت اوست نه اینکه از راه دلیل نمی‌تواند خود را متقاعد نماید یعنی از سخت باوری او نیست.

آموزش انجام هیپنوتیزم:

دکتر لیه نبژن می‌گوید در اثر آموختن می‌توان دستورات کامل هیپنوتیزم عملی را که به این کتاب داده‌ایم فهمید زیرا ایمان نزدیک به یقین که در فهم آثار آن حاصل می‌شود کلمه چرا را برای مطالعه کننده بدل به چگونه یافتم می‌نماید.

هیپنوتیزم یا خوابگری شاخه‌ای از علم روانشناسی است که در آن به وسیلهٔ تلقین، شخص در حالت خاصی ازهوشیاری قرار می‌گیرد. هیپنوتیزم یا همان خوابگری یکی از شاخه‌ای از دین و اندیشه ی روانشناسی می باشد که در آن به موجب تلقین و شخص در حالت خصوصی از هوشیاری انجام خواهد گرفت.

هیپنوتیزم یا به صورت دقیقتر هیپنوز سبب تسلط دیگری بر فرد نخواهد شد بلکه دیگری با ضمایر ناخودآگاه بشریت به صحبت و القای تلقینات خواهد پرداخت. تمامی هیپنوزها شیوه ی خودهیپنوتیزم می‌باشد و هیپنوتیزور خارجی تنها مامای هیپنوز از داخل انسان است و آن را می‌زایاند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: