دانلود کتاب صوتی و PDF ملت عشق ترجمه فارسی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۸ دی ۱۳۹۹
نوع فایل
PDF و MP3
حجم فایل
441 مگابایت
تعداد صفحات
۲۹۵
دسته بندی
تعداد بازدید
3217 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب ملت عشق اثر الیف شافاک ترجمه انگلیسی The Forty Rules of Love: A Novel of Rumi است. نام دیگر ملت عشق چهل قانون عشق است ولی در ایران بیشتر به رمان ملت عشق معروف است. ملت عشق (به ترکی استانبولی: Aşk) نام رمانی نوشته (الیف شافاک Elif Şafak) است که در سال ۲۰۱۰ به دو زبان انگلیسی و ترکی به صورت هم‌زمان  منتشر شد.  رمان ملت عشق بیش از ۵۰۰ بار در ترکیه تجدید چاپ شده و رکورد پرفروش‌ترین رمان ترکیه را نیز به دست آورده. ترجمه فارسی این رمان آن در مدتی کوتاهی، عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های ایران را کسب کرده است.

کتاب ملت عشق
کتاب ملت عشق

 

دربارهٔ کتاب ملت عشق رمان عاشقانه از الیف شافاک

داستان بیشتر دربارهٔ احوالات و ارتباط شمس و مولوی است و بخش‌های کوچکی از این کتاب از زبان این دو شخصیت روایت شده‌است و سعی نویسنده بر این بوده تا از زاویه و نگاه های متفاوت که همان شخصیت‌های دیگر داستان می باشند به این دو شخصیت پرداخته شود.

نویسنده این کتاب سعی داشته دو داستان و در حقیقت زندگی شخصیت‌های دو دورهٔ زمانی مختلف را به موازات هم پیش ببرد. دورهٔ اول این کتاب در سالهای ۶۳۹ الی ۶۴۵ قمری حوالی زندگی ۲ نفر از مشاعیر یعنی مولانا و شمس باز می‌گردد و دورهٔ دوم در سال ۲۰۰۸ میلادی رخ میدهد که دربارهٔ زندگی زنی چهل ساله است که به تازگی شغل ویراستاری یک کتاب را برعهده گرفته‌است. در این کتاب چهل قانون عشق آورده شده که از زبان شمس تبریزی است.این کتاب بیش از ۱۵ راوی مختلف دارد که در ابتدای هر بخش راوی آن نیز نام برده می‌شود.

هم فایل دانلود کتاب PDF و هم فایل کتاب صوتی در این محصول موجود می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: