مفاهیم ارتعاشی اعداد (اعداد فرشتگان)

امتیاز 3.71 ( 7 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۳ مهر ۱۳۹۹
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
119 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
5135 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان

 

کتاب مفاهیم ارتعاشی اعداد و یا اعداد فرشتگان را در ادامه این مطلب دریافت خواهید کرد ولی قبل از خرید توضیحاتی که ناشر در مقدمه این کتاب نشر نموده است توجه داشته باشید

فرشتگان همواره به ندای مددخواهی ما پاسخ می دهند حتی گاهی پاسخ هایشان به شکل مدخله ای مستقیم است. به عنوان نمونه، وقتی در جستجوی یک شغل بهتر هستید، دوستی به شما تلفن می کند و به شما خبر می دهد که شرکت ایشان درصدد استخدام نیروهای جدیدند البته در اکثر موارد جواب ملائک در قالب هدایت های آسمانی است.

مفاهیم ارتعاشی اعداد

 

هدایت های اسمانی ما را در مسیر مستقیم سلامت و نیکی قرار می دهد و برایمان احساسات شهودی، اندیشه های تابناک، بصیرت و رویا را به ارمغان می آورد. گاهی نیز به شکل نمادهایی جلوه می کند که مشخصا پاسخ هایی تصویری یا زمزمه هایی روشنگرند. که صراحتا جواب نیازها و پرسشهای ما را در خود دارند.

به عنوان مثال، در محل کارتان از دیدن یک پر بر روی زمین سرشار از شگفتی می شوید. چرا که هیچ دلیل منطقی برای وجود آن در آنجا نمی یابید. نیز در عرض یک هفته سه فرد متفاوت که هیچ ارتباطی به هم ندارند اشاره به موضوع گیاه شناسی می کنند و شما سراپا شوق می شوید چرا که این موضوع و نیز تحصیل آن برایتان بسیار لذت بخش است.

رایج ترین نشانه هایی که فرشتگان به سوی ما می فرستند، توالی اعدادی چون 111 و 333 و 1234 است. اعداد نخستین ابزاری هستند که ملایک بدان با ما ارتباط برقرار می نمایند . ممکن است این توالی اعداد در شماره پلاک اتوموبیل شماره تلفن رسید فروشگاه یا بقیه پولتان که مغازه دار به  شما پس می دهد بر شما پدیدار گردد.

اعداد فرشتگان

اکثر مردم متوجه تکرار این تواتر اعداد و مفاهیم ارتعاشی اعداد می شوند وبا حیرت از خود می پرسند ” مفهوم این توالی چیست؟” من شاهد کسانی هستم که در مورد نماد شناسی اعداد کنجکاوند. من به عنوان یک شاگرد پیشکسوت مکتب عدد شناسی فیثاغورثی بسیار مشتاق بودم که بدانم آیا اعداد متواتر معانی یا کاربرد ریاضی ویژه ای دارند یا خیر که در طی پژوهش هایم دریافتم که بلی!

شما می توانید با تهیه کتاب ارزشمند مفاهیم ارتعاشی اعداد (اعداد فرشتگان) مفاهیم جدید و بسیار مفیدی را در این زمینه بیاموزید

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: