دانلود کتاب پیام‌آور گذشته‌ها اثر اریک فون دنیکن


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۳۱ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
298 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
216 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

در کتاب پیام‌آور گذشته‌ها ودعده داده شده که موجودات آسمانی به کره زمین بازمی‌گردند. امروز، فردا یا پس فردا؟! اریک فون دانیکن در یکی از مقالات خود در سال ۱۹۷۴ آنان را پیام آور گذشته های دور نامیده بود در جدیدترین کتاب خود، از سطح فکر کنونی بشر فراتر رفت و …

دانلود کتاب پیام‌آور گذشته‌ها اثر اریک فون دنیکن

خلاصه رمان کتاب پیام‌آور گذشته‌ها

صبحگاهان هنگامی که مردم بت – زمس برای درو غلات به جلگه آمدند، ارابه و صندوق مقدس را در انجا یافتند. آنان به فوریت گاوها را سر بریده و کاهنان صومعه را که به طرز استفاده از دستگاه آشنا بودند، فراخواندند. بدبختانه در اینجا هم 70 نوجوان قربانی بی احتیاطی خود گشتند، آنانکه اطلاعی از خطرناکی صندوق نداشتند با کنجکاوی به دستگاه نزدیک شدند و در آنجا بود که بنا بر نوشته حضرت اسماعیل خداوند آنان را به هلاکت رساند.

افکار خطرناک درباره ماوراءزمینیان:

اریش آنتون پاول فون دنیکن(به آلمانی: Erich Anton Paul von Däniken)‏ نویسنده کتاب‌های نظریات فضانوردی باستانی است.اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که پرفروش‌ترین کتاب در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر نیز چاپ این کتاب با استقبال فراوانی روبرو شد.

نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند. او ۲۶ کتاب مختلف نوشته‌است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آنها در سراسر جهان بفروش رفته‌است.

اریک فون دنیکن:

اریش آنتون پاول فون دنیکن، نویسنده کتاب‌های نظریات فضانوردی باستانی است. اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که پرفروش‌ترین کتاب در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر نیز چاپ این کتاب با استقبال فراوانی روبرو شد.

نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند.او ۲۶ کتاب مختلف نوشته‌است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آنها در سراسر جهان بفروش رفته‌است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: