دانلود کتاب پیشگوئی‌های ایل بیگی جاف


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۰ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد صفحات
49 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
428 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

“کتاب پیشگوئی‌های ایل بیگی جاف” یکی از کتاب‌های بسیار معروف در زمینه پیشگویی و جانمایی است که به‌صورت جامع و دقیق به بررسی روش‌ها و تکنیک‌های مرتبط با پیشگویی می‌پردازد. این کتاب منبعی بی‌نظیر برای افرادی است که به دنبال افزایش دانش و شناخت در زمینه پیش‌بینی هستند و قصد دارند عمیق‌تر در فهم عالم غیب و پنهان دست یابند. از جمله مباحثی که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته، عبارتند از: معرفی مبانی فلسفی پشت پیشگویی، تفسیر نمادهای رایج در رویاها و تعبیر آنها، استفاده از ابزارهای روحانی و بهره‌گیری از ادوات آلترناتیو برای پیش‌بینی.

دانلود کتاب پیشگوئی‌های ایل بیگی جاف

کتاب پیشگوئی‌های ایل بیگی جاف با پوشش گسترده‌ای از موضوعات مختلف در زمینه پیشگویی، برای هر کسی که به اسرار و رمزهای جهانی علاقه‌مند است، مفید واقع می‌شود. پرهیز از فراجنبش‌های معمول و استفاده از تاکتیک‌های بحث‌برانگیز، نویسنده در این کتاب اصول‌اش را برای خواننده به‌طور صادقانه بیان می‌کند. اگر شما علاقه‌مند به بهبود شناخت خود در این زمینه هستید، این کتاب را توصیه می‌کنم. آن را بخوانید و از رازهای پنهان جهان بهره‌برداری کنید.

معرفی ایل بیگی جاف:

ایل بیگی جاف که از اکابر و عظمای اهل حق است ، بنابه مقدمه‌ی دیوان خطی ایل بگی که در نزد سید باقر احمد تکابی بوده ، وی ۸۵۸ سال پس از شهادت حضرت علی علیه السلام متولد شده و ۶۳ سال هم عمر کرده است . چون شهادت حضرت علی د رسال چهلم هجری اتفاق افتاده ، لذا تولد ایل بگی بسال ۸۹۸ هجری ووفات او هم در سال ۹۶۱ هجری خواهد بود علا الدین سجادی هم د رتاریخ ادب کردی چاپ سال ۱۳۷۱ هجری می‌نویسد : « چنانکه میگویند ایل بگی چهار صد سال پیش می‌زیسته است».

ایل بگی در شهر زور متولد شده و مقدمات تحصیلی را در همان جا فرا گرفته و ظاهرا به فلسفه عرفانی و فلسفه محض اشراق توجهی داشته است. او پس از تحصیلات خود لباس نمد پوشیده و در خلوت به مجاهدت و و ریاضت پرداخته است. پس از آن وی به بغداد و سایر شهرهای ایران سفر میکند و به ارشاد و وعظ مردم میپردازد. بیشتر سروده‌های ایل بگی جاف به صورت پیشگویی بوده است. او در پیشگویی هایش پیدایش نادرشاه افشار، پیدایش قاجاریان و رژیم پهلوی و جور و ستم آن زمان را پیش‌بینی کرده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: