دانلود کتاب طب یوسفی موسوم به جامع الفوائد


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
175 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
276 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

“کتاب طب یوسفی” یکی از مشهورترین کتاب‌های طب قدیمی است که از سال‌ها قبل تاکنون رواج داشته و مورد توجه پزشکان و سایر افراد قرار گرفته است. این کتاب به جامع الفوائد نیز معروف است و شامل بیش از هزار فصل است که در آن به مسائل مختلفی از جمله نحوه‌ی درمان بیماری‌ها، خواص گیاهان دارویی، روش‌های درمانی، تشخیص بیماری‌ها و بسیاری موارد مهم دیگر پرداخته شده است.

دانلود کتاب طب یوسفی موسوم به جامع الفوائد

در باب کتاب طب یوسفی:

از برجسته‌ترین ویژگی‌های کتاب جامع الفوائد می‌توان به پوشش گسترده از بیماری‌ها و روش‌های درمانی اشاره کرد. در این کتاب، توضیحات جامعی از پیشگیری و دوره‌ی درمان در برابر بیش از ۱۰۰۰ بیماری ارائه شده است و این مسأله باعث شده است که این کتاب به یک منبع ماهرانه و حیاتی برای پزشکان، صیادله، دانشجویان دانشکده‌ی پزشکی و عموم مردم تبدیل شود.

در بخشی دیگر از کتاب، شما می‌توانید با نحوه‌ی درمانی درمان‌های گیاهی و شیمیایی آشنا شوید. از جمله مکمل‌هایی که در کتاب طب یوسفی معرفی می‌شوند، شامل گیاهان دارویی است که از آن‌ها برای درمان بیماری‌های مختلفی از جمله درد سر، ورم مفاصل، مشکلات خواب، التهابات اسپرم و برخی مشکلات دیگر استفاده می‌شود. با مطالعه این کتاب، شما به دورانی قدیمی باز می‌گردید و با دستورالعمل‌های کاربردی و علمی درمانی برای بیماری‌های مختلف آشنا می‌شوید که در یک فایل مشتمل بر ۲۶ بیماری جمع‌بندی شده است.

 

آنچه که در کتاب جامع الفوائد میخوانیم…

کتاب طب یوسفی یکی از بهترین اثار پزشکی مربوط به دوران قدیم است. این کتاب به قلم محمد یوسفی هروی نوشته شده و شامل توضیحات بسیاری درباره مفاهیم پزشکی، بیماری‌ها، اختلالات عصبی، و شرایط زندگی است. یکی از ویژگی‌های جالب کتاب طب یوسفی توجه به جزییات جالب در باب پزشکی است. کتاب حاوی بخش هایی درباره آناتومی، فیزیولوژی، بیماری های گوش، بینایی، قلب، ریه ها، دستگاه گوارش، زنان و مامایی و بیماری های روحی است. همچنین کتاب شامل فصل هایی درباره مباحث مرتبط با داروها، اعمال جراحی، تشخیص و درمان بیماری های مختلف می باشد.

کتاب طب یوسفی یکی از کتاب های شناخته شده در تاریخ پزشکی ایران و دارای ارزشی فرهنگی و تاریخی است. این کتاب که در قرن نوزدهم استفاده می شد، بارها و بارها برای آموزش پزشکی و پرورش نیروی انسانی در دانشگاه های ایران به کار برده شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: