دانلود کتاب تحوت و تاروت نوشته‌ی آلیستر کراولی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۶ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
6 مگابایت
تعداد صفحات
301 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
304 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

کتاب تحوت و تاروت نوشته‌ی آلیستر کراولی متنی اسرارآمیز و باستانی است که ذهن دانشمندان، جادوگران و علاقه مندان را مجذوب خود کرده است. این کتاب که اعتقاد بر این است که توسط خدای خرد و دانش مصری، توث، نوشته شده است، حاوی دانش و اسرار عمیقی است که با هیچ متن باستانی دیگری قابل رقابت نیست. برای درک کامل کتاب تحوت، باید به ریشه‌های آن بپردازیم.

دانلود کتاب تحوت و تاروت نوشته‌ی آلیستر کراولی

کتاب تحوت و تاروت:

افسانه‌ها حاکی از این هستند که خود توث این کتاب را در زمان زندگی خود بر روی زمین نوشته که به‌عنوان کاتب خدایان خدمت می‌کرده است. او نه تنها اعمال آنها بلکه حکمت و دانش عظیم آنها را نیز ثبت کرد. بر اساس اساطیر مصر، توث از این کتاب برای برقراری ارتباط با خدایان و انتقال حکمت الهی خود به بشریت استفاده کرد.

گفته می‌شود که محتوای کتاب تحوت طیف گسترده‌ای از موضوعات، از جمله جادو، طالع بینی، پیشگویی، کیمیاگری و روشنگری معنوی را پوشش می‌دهد. همچنین این کتاب اسرار جهان، قوانین حاکم بر واقعیت و ماهیت روح را آشکار می‌کند. کتاب تحوت و تاروت حاوی دستورالعمل‌های مفصلی در مورد اعمال و مناسک مختلف عرفانی است. اعتقاد بر این است که فقط کسانی که دارای نهایت صداقت، نظم و خلوص معنوی هستند می‌توانند دانش درون آن را به‌طور کامل درک کرده و به کار گیرند.

آموزه‌های کتاب توث:

به‌طور قابل توجهی، کتاب تحوت نقش مهمی در روند آغاز کار کشیشان و کاهنان مصر باستان ایفا کرد. اعتقاد بر این بود که کسانی که بر حکمت موجود در کتاب تسلط داشته باشند، به موجوداتی روشنگر تبدیل خواهند شد که قادر به تجلی قدرت‌های الهی، پیشگویی آینده و ارتباط با خدایان خواهند بود. این کتاب به‌عنوان ابزاری برای باز کردن پتانسیل واقعی فرد در نظر گرفته می‌شد و افراد را در سفر معنوی خود به سوی تحقق خود و وحدت با الهی راهنمایی می‌کرد.

در طول تاریخ، ادعاهای زیادی مبنی بر داشتن کتاب تحوت یا ادعای رمزگشایی از اسرار آن وجود داشته است. با این حال، به دلیل ماهیت اسطوره‌ای و فقدان شواهد فیزیکی، صحت این ادعاها همچنان موضوع بحث و تردید در بین محققان است.

کتاب توث در قلب کسانی که شیفته فرهنگ و اساطیر مصر باستان هستند، جایگاه ویژه‌ای دارد. نمادگرایی، حکمت و هاله اسرارآمیز آن همچنان تخیل افرادی را که در جستجوی حقایق پنهان و تجربیات عرفانی هستند مجذوب خود می‌کند. جذابیت کتاب توث نه تنها در اطلاعاتی است که ممکن است حاوی آن باشد، بلکه به این امید که حکمت آن بتواند پتانسیل تغییر خود و تکامل معنوی را باز کند قابل تامل است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: