دانلود کتاب آموزش کامل حالت خلسه نوشته‌ی نیکولاس نیوپورت


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۶ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
77 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
448 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب آموزش کامل حالت خلسه نوشته‌ی نیکولاس نیوپورت به جرئت می‌تواند یکی از بهترین کتاب‌های آموزش حالت خلسه باشد. در این کتاب نیکولاس به شما یاد خواهد داد که چگونه بدون استفاده از کلام، با عملکرد بدن و نگاه ساده، با نویسنده این کتاب تعامل پیدا کنید. این کتاب برای همه افراد با هر سطحی از آشنایی با حالت خلسه قابل فهم است.همچنین در نکات تکمیلی کتاب، نیکولاس نتایجی را از تحقیقات صورت گرفته خود در مورد تاثیرات مثبت این روش بر روی سلامتی روانی و جسمی فرد با خوانندگان به اشتراک می‌گذارد.

دانلود کتاب آموزش کامل حالت خلسه نوشته‌ی نیکولاس نیوپورت

مقدمه ای بر کتاب آموزش کامل حالت خلسه:

رفتن به حالت خلسه، یعنی کاهش فعالیت‌های شناور ذهنی و داشتن تمرکز بیشتر و پرداختن به درون و آرامش و صفا‌ی درونی. این حالت باعث می‌شود که مردم تمرکز شکن‌هایی مانند فکر درباره مشکلات، نگرانی‌ها و فشارهای روزمره را رها کنند. حالت خلسه به شخص اجازه می‌دهد تا بهتر نفس بکشد و روابطی همچون کاهش تنش، کاهش خشم و تغییرپذیری را تقویت کند.

این حالت می‌تواند به‌عنوان ابزاری برای بهبود سلامتی روحی و جسمی استفاده شود. دقیقا مانند یوگا، خلسه برای خالی کردن ذهن و شاداب شدن روح بسیار مفید است؛ بنابراین، حالت خلسه علاوه بر بعد روحانی، تاثیرات بسیار قوی بر روی فیزیک ما نیز خواهد داشت. این تحولات فیزیکی و روحی می‌تواند به بهبود نتایج در هر زمینه مورد نظر مانند هوش، تمرکز، کارایی، رضایتمندی، و دیگر مزایای طبیعی و عارفانه نیز بسیار کمک کند.

 

اگر شما به دنبال روشی برای آرامش بخشیدن به خود و تعامل بیشتر با خودتان هستید، مطالعه‌ی این کتاب یک راه قابل اعتماد و مطمئن است. شما با انجام تمرینات ساده و مداوم حالت خلسه به تدریج بهترین روش را برای کنترل استرس و ویرایش هسته‌ی ذهن خود خواهید یافت. برای کسب نتیجه، بهتر است برای زمانی کوتاهی در روز، به انجام تمرینات حالت خلسه در بسیاری از موارد شروع کنید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: